2 aylık çalışma bi kaç soru

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve melankolin tarafından 23 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. melankolin

melankolin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar hepinize iyi günler ben daha 2 aydır çalışıyorum bu gün tam 2 ay oldu şu anda 55 kiloyum 3 gündür protein,amino asit,karbon hdirat kullanıyorum ama şöle bi sorunum var proteini spordan 30 dk evel içdiğimde karbonhidratıda 30 dk evel içtiğimde üstünede 3 adet amino asit aldığımda karnım çok şişiyo ve spor yaparken ağzıma içtiğim protein geri geliyo çok kötü oluyorum ama çalışmayı bırakmıyorum mekik ve şınavımı sona alıyorum bana bu 3 nün en iyi nasıl kullanıcağımı sölerseniz çok sevinirim bi kaç resim koydum bazılarınız kızıcak daha erken dicek görünürde pek bişey yok kollarım daha 36-38 cm arası 15kg luk dambıl ile çalışıyorum kelebeği 40 kg da yapıyorum bide üstte çekmeli bi alet var onda 45 deyim yorum yaparsanız sevinirim

Ekli Dosyalar:

2. buraktemiz

buraktemiz Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Amerika Oregon
    Dostum oncelikle kac kilolarla calistigini yazmissinda 40 kiloyla calisiyosan max ve hareketi yanlis yapiyorsan hic calisma daha iyi cunku o hareketi 20 kiolayla dogru yaparsan 40 kiloyla yapdiginin yuzlerce kati daha iyi calisir o yuzden kilolari kafana takma , amino asit ve karbonhidrat kullanmadigim icin bir bilgim yok ama bu 2 urunden biri benim kullandigim N.O.-X PLODE gibi enerji icin kullanilan bir urunse spordan once almalisin bu ikisini ama proteini neden spordan once aldigini hala anlayamadim cunku protein spordan sonra alinir eger proteini once alirsan migden bulanir , sporunu yaptikdan sonra 30 dk veya 1 saat icerisinde protein icecegini iceceksin , kaslarin proteini onceden icip spor aninda gelisme , kaslar dinlenirken gelisir. bu arada vicut olculeri sogukken alinir sicakken degil ona da dikkat et kolay gelsin,

3. melankolin

melankolin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Resmi spora girmeden evel yani 3 gündür spor yapmamış Halim o proteinin arkasında ve bı kaç stede onceden alın sporda. Sonra alın ve yatarken Alın diyolardi.Bu arada ölçülerde spordan evel alındı ve spor salonunda hoca eşliğinde çalışıyoruz yanlış yapma imkanım senin kadar yanlış yaptığımıda nerden çıkardın anliyamadim neyse yinede yorumun icin sagol bu arada 2 ayda 55-60 kilo bı insan icin pazı kalınlığım göğüs kalınlığım gayet güzel diyolar sadece fikir almak icin koydum ama yinede fikirlerin icin sagol dostum

4. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :

- Zorunlu pozlar eklenmemiştir.
    - Hakkınızda eksik bilgi verilmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş