2 Aydır Hep Aynı Hareketleri Yapıyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kalkan333 tarafından 5 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Merhaba arkadaşlar

2 aydır filexor un 2 adet dumbelle yapılan hareketleri uyguluyorum 2 ayda çok büyük gelişme oldu fakat 2 ay boyunca hep aynı hareketleri yapıyorum forumda birçok yerde duyuyorum vücut hep aynı hareketleri yapınca gelişmiomuş diye

sizce yeni hareketlermi uygulamalıyım ?

uygulayacaksam da bana program yazarsanız sevinirim

bu aralar bitek değişiklik barfix squat ve deadlift yapmaya başladım

Türkçe'ye dikkat, son uyarı! - SCHWARZXXL

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Nisan 2012
  2. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    2 ayda prof vicutcuları geçtin bile, bence senin için bu yeter, çok iyi bir vicudun var..
    Bak ne diyorum, birkaç ay belkide daha uzun bir süre ara ver vicut çalısmaya, forumda falan çok görünme, hem senin hemde vicudun için daha iyi olacak eminim..

3. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Son günlerde kendini okadar övüyorsun ki farkında olmayabilirsin ama milleti sıkmaya başladın artık duyanda epey kaslı bir vücut felan sanıyor fakat bakınca kaslar yeni belirginleşmeye başlamış bir vücut.

Senin hesap yiğidin yumruğunu yemeyen kendikini balyoz sanarmış hesabı oldu.

Başkalarının vücutlarını hiç görmüyorsun galiba kendini bu kadar övdüğüne göre...

Bak tekrar söylüyorum sen kendini övdüğünün farkında olmayabilirsin sonra yok ben kendimi övmüyorum felan deme lütfen bana ama dısarıdan bakılınca olay benim dediğim gibi görünüyor.

GencGrafiker bunu beğendi.
  4. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    15 yaşındaki çocuğun hevesini neden kırmaya çabaladığını anlamadım. evet, bu çocuğu ben de forumun farklı bölümlerine aynı konuları açıp defalarca aynı ya da benzer soruları sorduğunu anladım fakat heyecanını yaşına ve tecrübesizliğine vermelisin.
    -

dostum, heyecanını eminim ki herkes anlıyor fakat biraz daha sakin olmalısın ve iki ayda çok büyük gelişme kaydettim şeklinde kendine yönelik abartılı yorumlarda bulununca insanlar da seni troll'lemeye başlıyor. daha olgun ya da düzgün bir biçimde derdini anlatabilirsen eminim ki insanlar sana yardımcı olacak.

soruna gelince;
    evde yapılabilecek şınav (göğüs ve triceps için) barfix (kanat ve biceps) gibi hareketlerin dışında dumbell ile pek çok hareket yapabilirsin. flexor'un dumbell ile evde çalışma programını okumadım fakat mutlaka yararlı ve gelişime yönelik bir program olmalı, henüz iki aylıkmışsın hem, bu şekilde devam edebilirsin ya da hareketlerde ufak tefek varyasyonlara gidebilirsin. omuz için lateral raise'yi oturarak yapmak gibi. (böylece tüm yük yan omuza binmiş olur

kolay gelsin.

5. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Senle açık konuşalım..

Yaşın ufak, sana yapıcaklarını adım adım anlatıcam.

1- Bu yazdığımı okuduktan sonra bu forum sayfasını kapa ve alttan bir oyun aç onu oynamaya başla.

2-Ders çalışmayı ihmal etme.

3-Düzenli uyu.

Ben sana demicem vücut çalışma diye.

Her gün çek şınavını mekiğini. 17-18 yaşına geldiğinde adam gibi salona yazıl.

-----------

Dua et bu forumda yetkim yok.

6. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Aaah, çok sert !
    bende 16-17 yaşındayım 7 aydır bu işle uğraşıyorum, 2 sene öncede bu forumda takılıyordum şimdi de bu forumdayım, hiçbir zaman kendimi öven 1 yorum bile atmadım, saçma sapan vidyolar çekmedim, forumun dalga konusu olmadım. Demek istediğim olay yaşta değil beyinde bitiyor ;)

Bluediver bunu beğendi.
  7. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    28 29 cm kolla neyin havası bu arkadaş :D

8. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Adam gibi bi soru sordum hep alağkasız yorumlar yazdınız ben size oo ben çok muhteşemim falan demiyorum 2 ayda gelişme oldu fakat bundan sonra gelişme olmuo gibi hissetimi söylemek için yazdım

not : her konumda aynı yorumları yazmazsanız sevinirim

not 2 : her sorduğum soruya alakasız yorumlar yazmasanız sevinirim

not 3 : benimle polemiğe girmezseniz sevinirim :)

sorumun cevabını nezaman alırım bilmiyorum artık ilk yorumda kim ne yazarsa diğer yorumlarda aynı oluyo !!

9. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    sert olan nedir? mesajımın herhangi bir bölümünde sana yönelik sert bir atıfta bulunmadım ve şunu da belirtmeliyim ki, son cümlenin aksini iddaa edecek bir şey söylemedim.

genç arkadaş çıkıp düzgün bir üslupla derdini anlatsa sorun kalmayacak (bu cümle önemli, asıl sorunu konuyu açan arkadaşta gördüğümü ısrarla belirtiyorum), bunun böyle olması gerektiğini söyledim. fakat kırıcı yorumlarınızla henüz on beş yaşındaki bir insanı belki de spordan soğuttuğunuzun farkında değilsiniz.
    biraz daha sakin, daha yapıcı olunabileceğini düşünüyorum.

ps: arkadaşın konusunu ele geçirmeyeyim, son olarak bunu söylemek istedim.

10. Deliammo

Deliammo Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Dış biceps ve dış triceps programlarını dene Flexor un paylaştığı.

kalkan333 bunu beğendi.
  11. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    tamam bir göz atayım :) sağol

12. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    Yapıcı yorum mu? , doğru düzgün Türkçeyi bile kullanamıyorken nasıl sakin ve yapıcı yorum yapılsın?, herkesin konusuna ben hepinizden iyiyim tarzında yorumlar yazıp, vücut kelimesini bile doğru yazamazken, hala yapıcı ve sakin olmamız nasıl bekleniyor anlamıyorum, gerçekten komik.

Sayfayı Paylaş