2 aydır geçmeyen bacak kası ağrısı..

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve momoo tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. momoo

momoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba,vücut geliştirmeyle pek alakası olmasa da yaklaşık iki ay önce basketbol oynarken ufak çaplı bir sakatlık geçirdim smaç denerken tahminimce sağ ayağımın üzerine çok sert bir şekilde düştüm o an hafif bir ağrı oldu ,kasımdan hafif bir kütürtü geldiğini hissettim.yaklaşık olarak 2 ay geçti ama hala o anki ağrı aynen devam etmekte,sakatlanan bölge muhtemelen baldır kemiğim,sağ bacağımın sağ dış bölgesinde yaklaşık 15 cm uzunluğunda bir bölge ağrımakta,üzerine yüklenmediğim zaman pek bir ağrım yok fakat zıpladığım anlarda sanki o bölge çok sert bir darbe almış ve morarmış bir bacak ağrısını çağrıştırmakta,dışarıdan görülen hiç bir belirtisi de yok,bu durum beni oldukça rahatsız etmekte sizce sorun ne olabilir büyük bir kas zedelenmesi veya kopması olmuş olabilir mi diye düşünüyorum fakat tahminimce onun acısı kat ve kat daha fazla olmalı ve nasıl tedavi etmeliyim doktora gitmeme gerek var mıdır?

Son düzenleme: 23 Ağustos 2010
  2. Ahmedis~

Ahmedis~ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı sıkıntı bendede var.Sağ baldırımın üst bölümünde kasılma oluyor.Futbolda topa vururken,depar atarken ( koşarken ) vs. kasılıyor.Doktora gittim hamlamışsın dedi.Ama 3 haftada bi hamın geçmesi gerekirdi.Lütfen önerilerinizi bende bekliyorum.

Sayfayı Paylaş