2 aydır body yapmıyorum tam başlayacam ramazan var?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve hacker tarafından 8 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hacker

hacker Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    vücudumda fazla değişiklik yok 910 mayıs akşamı bıratım body i aklıma eserse evde şınav mekik ve barfiks çekiyorum sizce ne yapmalıyım farklı olarak 1 ağustosda tatile gidiyorum güzel bir vücut istiyorum? kollar iyi mide ve göğüs biraz daha çıksın istiyorum

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Hiç canınız istemese bile hiç imkanınız olmasa bile evde gerekirse sadece 10 tane şnav çekin ama bırakmayın. Aşırı çalışma dışında ne kadar idman yaparsanız o kadar kardır bu durumlarda vücudun kendini tamamen salmamsı açısından.
    Ramazan zamanında imkanınız varsa oruçla birlikte 2 tane kaliteli öğün yapıp bu şekilde idman yapabilirsiniz. Oruçtan sonra yeterli beslenme ve dinlenme vücuda gerekli zemini hazırlayacaktır. Sahurda da kana çok geç karışan yavaş protein ve karbonhidrat alarak bir nebze durumu kurtarabilirsiniz.

3. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    optimum casein oruçta vücudu uzun süre besleyecek bir destek olabilir..

4. lynx_engin

lynx_engin Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    38
    ramazanda iftar vakti geç bu sene salonlarda kapalı evde calışmamız gerekicek sanırım
    rpac sahur vakti kana geç karışan protein karbonhidrat demişsin örnek verebilirmisin

Sayfayı Paylaş