1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2.ay

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve nimali tarafından 28 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. nimali

nimali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    en başta belirtmek isterim yeni üye olmuştum fakat 1 gün beklemem lazımmış o yüzden kuzenimin üyeliği ile foto ekliyeçeğim zayıflama konusunda sıkıntım vardı bu yüzden spor yapmaya karar verdim ve çok iyi bi spor salonuna yazıldım havuzlu falan filan 2. ayımı doldurdum ve kendimi biraz gelişmiş hissettim o yüzdende eklemeye karar verdim

Başlangıç Kilo=81.5 2.ay=77.6 kol göbek oranlarını daha sonra ekliyeceğim ölçemedim şuan :)

Beslenmem şeker beyaz ekmek gibi kilo yapıcı yiyecekleri bıraktımdiyet olarak programım yoktur
    Resimler:[​IMG]

Son düzenleme: 28 Ağustos 2012
  2. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Bel bölgende incelme fark ediliyor ayrıca sırt hatların daha belirginleşmiş,2 ay için 4 kilo çok az daha iyisini yapabilirsin.

Kendine bir diyet listesi hazırlamanı tavsiye ederim hedfine daha hızlı ve rahat ulaşmanı sağlayacaktır.

3. nimali

nimali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    carmelo114 haklısın incelme var ama cidden diyetle daha iyi olacaktır şuan öle yorumları çok aldım en kısa zamanda bi diyet programı yazdırcam doktor tarafından :)

4. berker12

berker12 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    207 kişi bakmış sadece 1 yorum :D

5. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    197
    Ödül Puanları:
    0
    İnsanlar 2-3 aylık calısmasının fotosunu koyanlardan bıktığı için yapmıyor sanırım :) Klasık şeyler işte

Daha çok erken
    bi 6 ay olsun sonra resim koy vs..

6. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    657
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Bel bölgen güzel zayıflamış.. Artık zayıflamayı bırakıp ağırlıklı olarak vücut geliştirme yapabilirsin

2 ay daha çok erken kolay gelsin..

7. nimali

nimali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    evet aslında resimleri koyup koymama konusunda çok düşündüm ama ilerleme gördüğüm için etrafımdada söyleyenler olduğu için koymayı düşündüm ama yorum almak çok güzel bi duygu insanın dahada üstüne gidesi geliyo :D

8. brhmcr

brhmcr Guest

2 ay 4 kilo az diyen uyeye ozellikle yorum yapmak isterim.

Eger bu iki ayda sadece yagdan kaybedildiyse gayet guzel bir gelisim. Beslenmene dikkat eder kas kutlesi insa edersen yag yakimin hizlanacaktir.

2 ay icin bence goruntu anlaminda ciddi bir gelisme var.Tebrik ederim.

9. nimali

nimali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkür ediyorum bende şunun düşünüyorum ağırlık olarak çalıştığım için kas kütlesi olarak artmış olabilir mi ? Kilo olarak 4 kilo verdim yani kas bakımdan da artmış olduğu için az gelmiş olabilir mi ? Güçlenme bakımdan fark edebiliyorum ama bu aralar daha yoğunlaşacağım düzgün bir beslenmem yok onu ayarlamaya çalışacağım kalbimde de küçüklükten zararı olmasa da üfürüm var yorulmak istemiyorum sorun yaratıyor arada ola bildiğince çalıştım dahada devam edeceğim :)

10. brhmcr

brhmcr Guest

O kadar kas alman mumkun degil ancak bir miktar almis olabilirsin.Beslenmeni duzeltip calismalara devam, kalbin ile ilgili duzenli tetkikleri yaptir.

Sayfayı Paylaş