1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2 Ay

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve alprninn tarafından 26 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. alprninn

alprninn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    2 Ay önce başladım bu spora 2 aydır devam etmekteyim ve ediceğim de. Antrenman öncesi ve sonrası protein tozu kullanıyorum yeni glutamin kullanmaya başladım antrenman sonrası 2 ayda karnımdaki değişim sizce iyi midir evet yağlarım hala var baya zaten amacım da onları eritip hacim kazanmak. İyi ve Kötü yorumlarınıza açığım. Herkese iyi forumlar.
    .. 12283231_105799463122729_710515489_n.jpg 12283329_105799469789395_177667961_n.jpg

2. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    ben kendi nacizane yorumumu belirteyeyim vücudunda ki yağın bir kısmını atmışsın fakat komple üst vücudunu 2 resimdede tam olarak göremiyorum sadece yağını atmışsın kas almışmısın veya kolların omuzun gelişmeye başlamış mı onu söylemek bence zor ama dediğim gibi yağın bir kısmını atmışsın devam edip ilerki aylarda daha da detaylı olarak konu açabilirsin iyi sporlar emeğine sağlık :)

Sayfayı Paylaş