2 ay vg yapan birine hergün tek kas grunu çalıştıran program

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Kspong tarafından 8 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kspong

Kspong Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar şimdi ben hafta içi spora 5 gün üst üste gidebiliyorum hafta sonu vaktim olmuyor malesef ve spor salonundaki hocamız haftada hergün tek kas grubu çalıştırmanın benim için erken oldugunu pek işe yaramıycagını söyledi sizde ne yapmalıyım?

2. HeavyDuty

HeavyDuty Yeni Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    Ne kadar ağır çalıştığınızla alakalıdır. Siz kol idmanı yaparken artık kolunuzun bir set daha çıkartamayacak duruma getiriyorsanız haftada bir kez yeterlidir. Daha doğrusu yeterlidir kelimesi yanlış oldu farzdır demek daha doğru olur. Kısaca çalışırken ne kadar yoruyorsanız bedeninizi ona göre dinlenme süreleri uzar yada kısalır. Tabi 2 aylık birisinin çok ağır çalışması ne kadar doğrudur onu bilemem. Dileyen günde tek bölgeyi ağır olarak çalışabilir.

3. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    benimde zamanım yoktu
    4 gün gidiyorum ben
    sınırları zorlarım mesela göğüs çalıştıktan sonra 3 gün göğüsde ağrı olur
    gelişmeme diye bi şey söz konusu değil zaten

4. Kspong

Kspong Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar birşey daha sorucam forum kirliligi olmasın ben 95 lerden 71 72 lere düştüm fakat hala göbek yanlar bacaklarda oldukça yag war şişman sayılırım bundan sonra hacım agırlıklı çalışsam bu göbek kendiliginden erirmi yavaştan yoksa düşük kalorili diyetime devam edip iyice zayıflıyıpmı hacime yönelik beslenme uyguluyayım 71 kiloda nekadar şişman olabilirsin demeyin bildigin devasal bi göbegim war 1,77 boyum normalde çok sıskayım sanırsam kendimi öylede görmek istemiyorum bi yandan :(

Sayfayı Paylaş