2.Ay Programı kafamda deli sorular :)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ManuOze tarafından 10 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ManuOze

ManuOze Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Öncelikle kendimden biraz bahsedeyim 2013 te 1-2 ay body sporuyla ilgilenip universite sınavı nedeniyle bırakmak zorunda kalmıştım. Şu an edirneyi kazandım universitedeyim ve bu spora tekrar başladım.2. Ayimdayim gittiğim salonda ki hocanın vasfını bilmediğim için yazdığı program beni biraz tedirgin etti.programım ve olculerimin resmi aşağıda zaten, bu spora emek vermiş arkadaslara,abilerime bi kac soru sormak istiyorum ;
    1-Bu program bana uygun mudur?
    2-2.gün ki hareketler bana az geldi onun yanina 3.gundeki omuz hareketlerini eklesem nasıl olur.(eksik bolgem omuzlar çünkü)
    4. Trapezlerimin fazla gelişmesini istemiyorum upright row yada shrug hareketlerinden birini çıkarmalı mıyım ?
    (Beslenmeme de özellikle dikkat ediyorum)

Ekli Dosyalar:

2. ManuOze

ManuOze Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yardım edecek kimse yok mu koca forumda arkadaslar

3. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Makine benchin altinda neden 3 tane 3x10 var onu anlamadim biceps programin çok agir kim hazirladi ?
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Nisan 2014 ---
    Hareketler de yanlis upright row omuz hareketi sirt degil
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Nisan 2014 ---
    Tricepse 5 hareket nedir sen at bu programi :D

4. ManuOze

ManuOze Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Machine de üst orta ve alt tutuslar var . Salondaki hoca gösterdi dedigim gibi vasfını tam bilmiyorum. Bar curl ü 5x10 yaptirmasida biraz garip geldi az ağırlıkla. Ektomorpf yapiliyim hacim kazanmam gerekirken

5. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Program çok kötü baska program yap . Makine pressi 3x10 orta 3x10 ust 3x10 alt icin aynu antremanda mi yapiyorsun herbirine 3 set

6. ManuOze

ManuOze Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Aynen öyle aynı gün aynı programda yapıyorum ustune diğer Gogus hareketleri

7. Trabzonum61

Trabzonum61 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    babell neden 5 set anlamadım 3 olmadı 4 olmalı

8. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Aslında aynı şeyi yazmaktan da sıkıldım ama bazen iyiliksever biri olarak insanlara yardımcı olmak istiyorum.

Bu çeşit programlar, splitler, ilerlemiş sporcular için. Şu anda en çok fayda göreceğin program haftada 3 gün tüm vücut programı. Ne zaman ki tek tekrarda yaklaşık olarak vücut ağırlığının 1.2 katı bench press,1.5 katı squat, 2 katı deadlift yapmaya başlarsın alt vücut/üst vücut, itme/çekme gibi splitlere girebilirsin. Bu split ise bundan da ağır kaldırdığında işini görür. Belki vücut ağırlığının 2 katı squat.

Tüm söylediklerim steroid kullanmadan, doğal yaparsan geçerli. Steroidi basarsan ayrı hikaye. Bu programda illa ki devam edeceksen yoğunluğu azaltman iyi olur. Aslında bu program o kadar kötü ki oturup düzeltmeye gerek yok. Direkt olarak doğru dürüst bir program bulup uygula, bu programı veren de her kimse film tavsiyesi bile alma.

sthammer ve Blonde bunu beğendi.
  9. ManuOze

ManuOze Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Degerli yorumlariniz icin tesekkur ederim oncelikle. Programi komple cope attim. Bunu yazan hoca salonda sigara icen, salonda temizlige hic onem vermeyen biri. Su anda Flexor hocamizin Body buildinge Yeni başlayanlar için 1. ve 2. Ay programı | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu burda ki 2. Ay programina baslamis bulunmaktayim. Devaminda da 3.programs gecmeyi dusunuyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Nisan 2014 ---
    Bunun yaninda onerebileceginiz karin programi varsa cok memnun olurum

Sayfayı Paylaş