2 ay oldu tavsiyeleri bekliyorum (resimli)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tixie tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. tixie

tixie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    şimdiden herkese teşekkür ederim.spor salonuna yazılalı 9 hafta oldu hocaya söylediğim göbek kısmını eritmek ve birazda kas yapmaktı ama 2 haftalık ısındırma programından sonra bana yazdığı program normal vücut geliştirme yapanların programındandı.
    1.gün göğüs ve biceps
    2.gün sırt ve triceps
    3.gün omuz ve bacak ve hergün mekik çakı twist ve 5 dk koşuda var.resimlerdede göreceğiniz gibi vücudumun heryeri yağlı özelliklede göğüs kısmında var biraz eritip kas yapmak istiyorum
    vücut ölçülerim başladığımda omuz: 120 göğüs 103 kol 35 göbek 97 kilo 85 boy 183
    şimdi omuz 126 göğüs 106 kol 37 göbek 94 kilo 87
    sizce böyle devam etmeli miyim tavsiyeleriniz var mı?

Ekli Dosyalar:

2. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Daha 9 hafta olmuş vucut yeni yeni kendini toparlayacak.Genelde 4 yada 5 inci aylarda çıkar belirtiler ortaya.Sabır.

3. Stygia

Stygia Üye

Beğenileri:
    189
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hamburg
    Fullbody programiyla daha cok verim alirsin,bu programi forumda arastirabilirsin
    Suanlik yorum yapmak zor iyi bir diete ihtiyacin var basarilar

4. SlimManBigDreams

SlimManBigDreams Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Trabzon
    Arkadaşların dediği gibi daha yenisin bi 5 yada 6. ayında alıcaksın meyvelerini antrenmanlarında kardiyoyu eksik etme ve definasyon'a odaklan dostum, ilk 4 aydan sonrada l carnitin öneririm yağ yakmak istersen

5. tixie

tixie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Sağolun oneriler için her antrenmandan sonra karisik yaklasik 200 mekik cekiyorum duz yan falan 10 dk da yuksek tempoda kosuyorum

6. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Mekik çakı twist vs ile yağ yakamazsın sadece kalori harcarsın ve bel omurlarını gereksiz yere zorlamış olursun. 5 Dk koşu da yine aynı şekilde kesinlikle yeterli değil. Senin ihtiyacin olan şey bu hareketler veya kardiyo değil sağlam bir beslenme programidir . En basitinden eğer yağ yakmak istiyorsan yapman gerekenler ; şekeri - cikilatayi vs. yi en aza indirmek , sabah öğle akşam ekmek yememek , her türlü gazli içecek ve ice tea vs gibi sacma ve gereksiz içeceklerden uzak durmak , aldığın kompleks karbonhidrat yani makarna yiyorsan makarnayı , pirinci , bulguru veya yulafı olabilidiğince azaltmak ve bunları mümkün mertebe sadece antrenman öncesi ve sonrasında almak ve az miktarda almak gibi bazı önemli şeyler maddeler halinde daha sıralanabilir lakin en son yazmıs oldugum madde sana yapacağin her türlü kardiyo ve yukarıda yazmıs oldugum hareketlerden çok çok daha etkili bir şekilde yağ yaktıracaktır emin olabilirsin

technical1967, tnakresss, tixie ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. tixie

tixie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    eyvallah hocam sağolasın dikkat edeceğim

8. tuna akis

tuna akis Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    2 hafta ısınma programı mı olur ya cahil adam verdiği programa bak alt yapı kurmadan inşaata girişiyo 9 ay olmuş hala belirti yok. 3 ayda insanları ripped body haline getiriyorum öğrencilerimin fotolarını gösterebilirim. DM den yaz bana numaramı vereceğim bir işe giriştin madem tam yapalım destek olunması gerek.

Pinci bunu beğendi.
  9. tixie

tixie Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam yanlış okdunuz galiba 2 hafta ısınma programı oldu şimdi 9.haftadayım yazmıstım ama

10. tuna akis

tuna akis Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Kucuk bir yanlislik olmus kusura bakmayin. Yanlis okumusum.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş