2 ay oldu iyi bir verim alamadım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve serhat2 tarafından 20 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. serhat2

serhat2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ben 2 aydır spor salonuna gidiyorum haftada 4 gün . 17 yaşındayım boyum 1.78 spora başlamadan önce kilom 81.5 şuan ise 78.5 2 ay oldu bu kadar az kilo verdim. beslenmeme dikkat ediyorum günde 2 ana ögün yiyorum .cips vs. yemiyorum.yardımcı olurmusunuz.
    20dk bisiklet
    20dk koşu yapıyorum
    yanlara dambıll,twist ,mekik yapıyorum

bu arada okuldan geldigim gibi salona gidiyorum salon biraz uzak . eve 35 dk uzaklıgında bu yüzden zamanım kısıtlı. bana 45dk-1saat sürecek güzel bi kardiyo programı verebilecek varmı.

2. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Burada gördğün ve gelişimini beğendiğin vucutların çoğu 1 seneye yakın sürede gelişmiş vucutlar.YAni 2 ayda birşey bekleme.Hemen hemen 3. ayda tek tük kendini belli edecek emeklerin.Genel rutin budur.Vucut yapına göre 4. yada 5. ayda da gösterir.Bu tamamen senin bünyenle alakalı bir durum.

Kardiyo programına gerek yok ki, bol bol koş.Senin salonda yaptığın koşu bandı ve bisiklet süreleri büyük ihtimal ısınma amaçlı.Günde 2 ana öğün yetmez.Burada arkadaşların verdiği beslenme programlarına bakarsan 3 ana öğün 3 ara öğün var.Az yemek her zaman kilo vermek anlamına gelmez.Bazen az yemek metabolizmayı da düşürür yağ yakamazsın.

Sayfayı Paylaş