2.ay bu program nasıl ve tavsiye isteği...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mert103 tarafından 5 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mert103

mert103 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar, foruma yeni üye oldum az çok forumlarda takılan bireyim elbet vereceğiniz tavsiyeler diğer konularda yazılmış olabilir durum biraz özel olduğu için böyle konu açmak istedim hatalıysam kusura bakmayın.

Spora başladığımın ikinci ayı hocam yeni program yaptı ama tuhaf geldi sizinle paylaşmak istedim. Bir arkadaşıma danıştım az çok anlayan iyi program değil dedi bilginin varsa yardımcı olursanız mutlu olurum. Kendimden bahsedeyim biraz. Spora 135.5 kiloyla başladım ilk ay sadece kardiyo yaptım. 20 bisiklet, 15 koşu bandı, 20 cross deniyor galiba ondan, 9 numara diye alet var atacağım fotoğrafta ismi yazıyor bilen varsa ondan, mekik, 15 dk koşu bitiş. 2 gün önce ölçüme göre 127 kiloyum. 2.ay programı fotoğrafta görüldüğü gibi tekrar fazla geldi gibi sizin eklemek çıkarmak ya da başka tavsiyeleriniz varsa yazarsanız çok iyi olur. Şuanlık bu kadar cevaplara göre bir şey uygulamayı düşünüyorum. Teşekkür ederim, iyi geceler.

Ekli Dosyalar:

• program.jpg
      program.jpg
      Dosya Boyutu:
      53,1 KB
      Görüntüleme:
      333

Sayfayı Paylaş