2 ay 9 kilo, Ameliyat Gerekir Mi?

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve zeytin8899 tarafından 30 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. zeytin8899

zeytin8899 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    S.A arkadaşlar yaklaşık 2.5 ay civarı olacak 9-10 kilo verdim. Diet + agırlık antremanı ve yürüyüşle ama halen bazı bölgelerimde yag yogunlugu çok fazla.( Daha öncede konu açmıştım bu durum üzerine)

Gögüs bölgemdeki yaglar birazcık azalsada tatmin edecek düzeyde azalmadı. Göbek kısmı ise ayakta durdugumda çıkmıyor ama oturdugumda çok felaket yayılıyor. Göbek kısmım çok cıvık durumda.
    Şu aralar kiltlenmiş kalmış durumdayım, 180 boyundayım 78 kiloyum şuan ve ideal olarak 74 falan diye düşünmüştüm ama bu gidişle gerekli yerlerdeki yagları veremeyecegim gibi.

Sizlere sorun gögüs bölgem için ameliyat olmalı mıyım? yoksa çalışmaya devam etmeli miyim?( tabi görünen köy klavuz istemez 74 e de düşsem gögüs bölgesinde yag olacak gibi kaç kiloya düşmem lazım)

2. babaoglu31

babaoglu31 Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Bu isin kiloyla alakasi yok 1.79 um 70 kiloyum ama bendede zerre gobek yaglanma yok bu genetik ve onceden yag oldugu icin deri sarkmasi oluyo agirlik antremaniyla bilgeleri sıkılastirip kas kutlesi yaparsan gerilir diye dusunuyorum ve bu surede yag almadan protein agirlikli beslen insallah hedefine ulasirsin

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. chainsaw1

chainsaw1 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Yağ oranın kaç onu öğrenmelisin, 78 kilo yağ olmak yerine 78 kilo kas olmayı hedeflemelisin (%0 yağ oranından falan bahsetmiyorum :D) birde kötü birşey göremediğim fotoğrafta, yağın vücutta nerde toplanacağı genetiktir.

4. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    ağırlık çalışması + hitt vardiyo kısaca definasyon programı ile 6 ayda istediğin forma çok rahat kavuşursun. ilk belirtileri 3.aydan itibaren gözle görürsün. o yüzden ilk ay bakıp yılma, ameliyat çözüm değil.

5. korkmazyigit48

korkmazyigit48 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar ben de aynı sorunu yaşıyorum ve kesinlikle ameliyat olmak istemiyorum ya bu sarkma olayını atlatan biri yok mu şunu yapın çözüm diyen

Sayfayı Paylaş