2.ayım aklımdaki sroun lütfen yorularınızı bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve erhansalvo93 tarafından 19 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. erhansalvo93

erhansalvo93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar ilk ay her şey yolunda gitti 2 kilo falan aldı mı tahmin ediyorum boyum 168 kilom 57.200 e kadar çıktı. Bir hafta ara verdim kilo 57.200 oldu işte
    2.ayın 2 haftasındayım nedense zayıflamaya başladım nedenini bilmiyorum beslenmem iyi yani karbonhidrat ağırlıklı yapıyorum 56.750 suan programımı 4 günden 6 güne çıkardım programım şöyle
    Pazartesi: Göğüs önkol (biceps)
    Salı: omuz arka kol(triceps)
    Çarşamba:karın egzersizi
    Perşembe: sırt bilek
    Cuma:bel ayak baldır
    cumartesi:karın egzersizi
    pazar:eek:ff
    Önerilerinizi bekliyorum ben ektomorf galiba ince kemikliyim suratım ufak boyum fazla uzun değil 60 olmak isityorum umarım olurum :)

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Kendin yazmissin zaten nedenini,4 günden 6 güne cikartmissin antremanlarini bu vücudun icin extradan bir enerji demek bunun karsiliginda beslenmenide onunla orantili artirman gerekirdi ,büyük ihtimal beslenmen ayni kaldi antremanlari artirinca Kilo kaybi kacinilmaz oldu,diger yandan senin icin haftada 6 gün antreman cok fazla 4 gayet yeterli.gelismeyi geri kalan dinlendigin 3 günde yapicaksin.

Kontrol35 bunu beğendi.
  3. erhansalvo93

erhansalvo93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    karın egzersizleri kafamı karıştırıyor nedense ne zaman yapsam ki ne kdar yoğunlukta bide en az 4 hareket 3 set görmem lazım 12 set nerden baksan antreman günü

Sayfayı Paylaş