2.Ayımın Sonucu Teşekkürler BFTR

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Alpay tarafından 10 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle hepinize merhaba. Bu günkü aşırı ağır geçen antrenman sayesinde uyuyamıyorum :D. Gecenin bu saatinde bu konuyu açayım dedim. Yeni başlayan veya VG ye başlamak isteyenler için birkaç şey söyliyicem bazılarına saçma gelebilir veya bundan önce forumda bunun gibi konular açılmış olabilir .
    Tam 7-8 ay önce düzensiz olarak yapmaya başladım bu sporu ama forumu fazla takip etmemiştim. Her hafta bırakıp başlıyordum :D saçma tekrar ve set sayılarıyla kendimi yormaktan başka birşey yapmıyordum. VG ye başlamadan önce çok tezcanlı birisiydim gece 3-4 gibi uyurdum hayat düzenim çok bozuktu, beslenmem dahil. Tam 2 ay önce VG ci arkadaşlarımın ve salon hocamın destekleri ve gazıyla bu spora başladım :D. BFTR yi önceden biliyordum ancak detaylı bir araştırma yapmamıştım. Ardından forumu iyice araştırdım sorup soruşturdum bu spor hakkında hiç bir bilgim yokken birçok şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum bilginin sınırı yok :)... VG ye başladığım ilk günler hamlıktan dolayı çok ağırmıştı her tarafım kendimi boşuna yoruyorum diye düşünürken zamanla vücüdumun gelişmeye başladığını gördüm. Gelişme kaydettiğimi görünce bu sporda sabırın ne kadar önemli olduğunu öğrendim. Ve artık bırakmayı düşünmüyorum... Artık uyku düzenim ve beslenme düzenim harika işliyor. Amatör basketbol oynadığım için VG nin faydalarını oradada gördüm. Bu spor sayesinde sabırlı olmayı öğrendim. Gerçekten hepinizin büyük emeği var :)...
    Kısacası VG den tek beklentim daha güçlü olmak daha iyi fit bir vücuda sahip olmaktı. Ama VG bana güç ve fit olmaktan daha önemli şeylerde kattı...
    Hepinize Teşekkürler :):):)

Son düzenleme: 10 Kasım 2012
  2. semihberk

semihberk Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    kilo almanız gerekirken vermişsiniz, beslenme konusunda dikkatsiz mi davrandınız ?

3. ScRyedd

ScRyedd Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Neler yaparak verdiniz 5 kiloyu diyet mi yaptınız ?

4. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    yok dediğim gibi amatör basketbolcuyum kardiyo ve diyet yapmasamda basketbol oynadığım için düzenli olarak kardio yapmış gibi oldu :) bunlarla beraber beslenmem düzene girdiği için haliyle kilo verdim zaten 67 civarına düşmek istiyordum :)

Sayfayı Paylaş