2.5ay bırakıcam

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve çaylak genç tarafından 28 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. çaylak genç

çaylak genç Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar 2.5aydır spora gidiyorum ilk 1ay beslenmeye uydum 2.ayda yarıyarıya uydum sabah kahvaltı yapmadım va haftada 3gün gittim kendimi gelişmiş hissetmiyorum az gelişeceğimi biliyorumda bilmiyorum bırakıcam3ay dolunca sizce devam etmelimiyim memelerimde yağ gibi doku var jinekoamsti olabilir ondan kendime güvenim hiç yok :( :oops:o_O kol kası yapsam yine şekilsiz durcam

2. ottontw

ottontw Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Genç adam 2-3 ayda hiç birimizden bir şey olmadı bu sporun en önemli erdemlerinden biri sabırdır. Sabretceksin çalışmaya devam ediceksin, şimdi bıraksan hayatın boyunca bir daha spor yapmayacak mısın?

3. çaylak genç

çaylak genç Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    her hafta bisiklet sürüyorum :D benim ana sporum :) fit vücut istiyorum ama göğüslerimden dolayı yapasım gelmiyor

4. ottontw

ottontw Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Bi fotoğraf at istersen yorum yapalım

~ o ~ T ~ T ~ o ~

5. BadStrangr

BadStrangr Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    benimde erkek olmama rağmen büyük ama spor yaptım bak 1.5 ay oldu sayılır kaldımı kas oldu

6. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Yaşam biçimi olarak görmezseniz vucut yapamazsınız inatçı olacaksınız ya olacak ya olacak diceksiniz gözünüz kara olucak yoksa bırakın cidden zamanınıza yazık .

ottontw bunu beğendi.
  7. Svastika

Svastika Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    İngilizce Öğretmeni
    Yer:
    Eskişehir
    İlk 3 ay boyunca cok git gel yaşadım. Kendi kendime hep konuşurdum lan boş yere yapıyorsun bu sporu diye. Çünkü onca emeğe rağmen pek bi halt çıkmamıştı ortaya.
    Şu an 9 aydan fazla oldu. İnsanlar "oo kanka irileşmişin, hayvan gibi olmuşsun, şuraya bak yaa, baya kilo almışın," şeklinde laflar ediyorlar. Üstüme giydiğim tişörtler yakışıyor artık. Ki bak sadece 9 ay oldu daha.

Diyeceğim o ki pes etme sakın. Eğer o pes etme raddesini atlatıp devam edersen emin ol sonuçlar harika olacak. Kendi olayımı da anlattım ki sana motivasyon olsun.

Bir bilgenin dediği gibi, sabır en büyük erdemdir.

8. Flynn

Flynn Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    O meme yağları yüzünden ben de çok kez bırakma noktasına geldim. Benim de psikolijimi bozdu liposakşın falan düşündüm. Ama zor yolu seçerek önce definisyona girdim. Şimdi diyetteyim. Yağ oranım %16.6 %10'lara kadar düşürmeyi planlıyorum. Yine geçmezse yatarım bıçak altına. Sonra clean bulk. Hayatımın bu spor anlamında tek hatasıdır dirty bulk.

Sayfayı Paylaş