2,5 hafta geçti

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yuse tarafından 10 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. yuse

yuse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    2,5 haftadır yediklerime dikkat edip cardio çalışması yaparak 3 kilo verdim 82 den 79 a düştüm fakat göbek kısmımda 1 cm bile incelme olmadı neden göbeğim erimiyor 3 kiloyu kaslardanmı verdim die korkuyorum ama ailem yüzümde küçülmenin falan olduğunu söylüyor sizce kasmı yakıyorum yoksa ileride göbekten erime olurmu değerlendirirmisiniz

2. nehir55

nehir55 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Gebze
    sadece cardio ile bağlı kalma yediklerine dikkat et . Protein dengesini iyi kur
    mekik twist sopa çevirmeyide ekle .

3. batgun

batgun Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    su atmış olabilirsin

4. Zerstorer

Zerstorer Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    kas degildir ya ...
    yediklerine çok dikkat et yaglı yeme protein agırlıklı beslen...devam metabolizman hızlı calısıyor demkki daha ii bence bu :)

5. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    352
    Ödül Puanları:
    73
    verdiğin 3 kilogram göbekten gitmedi. vücuttan gitti göbeğinden anca 200-250gram azalma gitmiştir oda 1 cm incelme olur olmaz aç karna tok karna değişir 20 kilo verirsin ama basen aynı kalr vücut bölgesel erir :)

6. yuse

yuse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    çok fazla terliyorum çok su atmış olabilirim mekik tarzı karın egzersizlerini çok fazla yapıorm yarumlar için teşekkürler

7. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    0
    biraz genetik sanırım.vücudun yağ yakma sırasında göbeği sona atmış.Çaresi kardioya sonuna kadar devam etmek.
    bu arada şahsi görüşümdür, sopa çevirme hareketine pek bulaşma.Omurilik sakatlanması riski büyüktür,ve çok da bir yararı yok gördüğüm kadarıyla.ancak biraz sıkılaşma sağlıyor o kadar,yağ eritmiyor.arkadaşlardan biri yazınca aklıma geldi.

8. HN

HN Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    vücutta yağ ilk olarak erkek için mide bölgesinde depolanmaya başlar ve son olarak da burdan yakılır bu hormonsal bi durum. bayanlarda basenler depolar erkeklerde göbek çıkar. kardiyoya biraz ağırlık programı eklemek senin için faydalı olur çüünkü dinlenirken bile evde tv karısında otururken bile kasların glikkojene ihtiyacı olduğu için şeker yağa dönüşüp göbekte depolanmaz. yani kısacası ağırlık programı ekle :D

9. yuse

yuse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ağırlık programını 2. ay eklemeyi düşünüorm sizce l cartine almalıyım gerek varmı

Sayfayı Paylaş