1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2,5 Aylık Ev Çalışması

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve enya tarafından 2 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Son soruma cevap verebilcek olan?

2. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    deneyimliler daha iyi bilir belki ama sanmıyorum çok işe yarayacağını yani şu her gün oynasan işe yarayabilir ama haftada 2 gün basketbol onun dışında ağırlık seni zayıflatmaz.

enya bunu beğendi.
  3. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Hmm tamam işte bide okul filan olmasa koşarımda cardio için işte ondan dolayı zor :S

4. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Okula Top götürüyorum ben Her tenefüs cok terliyorum :)

Birde haftada 2 ders Beden var onlardada cok terlıyorum Evdede dips şınav crunch falan..Bana bunlar etki etti 5 kilo verdim 3 haftada :)

enya bunu beğendi.
  5. skajusz

skajusz Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    14 yaş body'e başlamak için çok erken .. bu yaşa göre gelişmiş bir vücudun var kollar göğüslerdeki kas yapısı gelişmiş fakat bölgesel yağlanma fazla . bence dumbell lari bi kenara atip sıkı bir diyetle ilk once yağları yakmalısın ( cardio , koşu vs)

enya bunu beğendi.
  6. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Terbiyesizlik yapmak istemezdin ? Senin tek hatan kendini insandan sayıp bodyforumtr.com a üye olmanmış bence.. Senin gibilerin bu tür yerlerde işi olmaması gerekiyor.Ben birşey için çabalıyorum sen kendi resimlerini koysana?? Belki bizde koparız he !? a32 Sevgili adminler ; Böyle sert konuşmak istemezdim ama internet ortamındada olsak ben cesaretlenip şu spora başlamışken kimse bana bu tür şeyler yazamaz kimse kusura bakmasın..

7. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhabalar uzun zamandır forumda yoktum yaklaşık 1 yıl sanırım. O zaman içerisinde spordan soğudugum için body yi bırakmıştım ama önceki mesajlardaki gibi basketbola devam ettim orda koç un çektirdiği şınav mekik ile anca bu hale gelebildim ölçü almadım ama telefonumla fotoğraf çekebildim fotoğraflar altta (görüntü kalitesi kötü oldugu için kusura bakmayın)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:05 ----------

yorumlarınızı bekliyorum 1. sayfada önceki fotoğraflarım var :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:09 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:19 ----------

8. CesurLider

CesurLider Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşm yeni kilonu ve boyunu yazmamışsın ama eski kilona ve boyuna göre harikasın cardio çalışmana falan gerek yok 1-2 aylığına body e başlasan o yağları çalışmaların sırasında eritebileceğini düşünüyorum zaten fazla pahalı değil aylığı 70 lira civarı olan birçok spor salonu mevcut ama yaşın 14-15 civarı olduğuna göre fazla yüklenmemelisin benim 1. haftan yani 3.günüm o baklava diğebileceğimiz kısımlar gözükmeye göğsüm sıkılaşmaya başladı şimdiden ayrıca 1.5 kiloda verdim 2 ay devam edeceğim bence sen benim dediklerimi düşün :)

9. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkürler bende gitmeyi düşünüyordum ama tabiki maddi durumlar filan basketbolada aylık belli bir fiyat veriyoruz bide body çıkarsa ailemi zor ikna ederim ama dediklerini düşünücem. Sanırım kilom 56 filan olması lazım ama kol ölçüsünü filan bilmiyorum :(

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:47 ----------

Arkadaşlar kesinlikle yorumlarınızı bekliyorum çünkü bu benim için çok önemli olumlu yada olumsuz ona göre body ye gidicem thums:

10. enya

enya Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar yorumlarınıza ihtiyacım var :( İyi / kötü yorumlara açıgım

11. melih55

melih55 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    haftada 2 gun dınlenme senın ıcın daha yararlı olacaktır emın ol vucut calıstıgı kadar da dınlenerek kendini geliştirir ozelliklede kol ve gogus kasları :=)

enya bunu beğendi.
  12. DenizKendigelen

DenizKendigelen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Deniz
    Yer:
    istanbul
    .

Evet madem yoruma ihtiyacın var sana ufak bir body e başlama hikayemi anlatayım sevgili kardeşim ; Belirtmek isterim ki yaşım 19 daha yei 19 oldu

İlk olarak başladığımda 18 yaşıma 5 ay vardı,kollarım ve tüm vücudum kemikten ibaretti,etrafımdaki gençler iri yarı ben niçin kemiktim? bu soruyu günlerce kendime sordum,sordum,sordum.ama sormayla olmayacaktı sonunda gittim 3 kiloluk ağırlık aldım, sadece 1 tekini almama param yetti :) fiyatlarını bilmiyordum yaşım küçüktü sanırım kazık attılar :) herneyse aldım getirdim 1 ay çalıştımpazularım belirginleşti 1 dumbell ile neler yaptım;

KOL:3 SET 50 TEKRAR ÖN KOL (3 KG HAFİF OLDUĞUNDAN 50 TEKRAR)
    YAN KOL:3 SET 50 TEKRAR
    ARKA KOL:3 SET 25 TEKRAR (KOL FAVAYA DİK KOL SABİT DİRSETEN İNDİR KALDIR)

HER NEYSE YAPTIK UĞRAŞTIK KOLUMUZ TAMAM AZ ÇOK GELİŞTİ OZAMANLAR

OMUZ İÇİN İSE ;

DUMBELL İ DİRSEĞİN HAFİF KIRIK ÖNÜNE DOĞRU ALDIR İNDİR ÖN OMUZU ÇIKARIR

3 SET 20 TEKRAR ATMIŞTIM OZAMANLAR

DAHA SONRA ALT YAPIYI HAZIRLAYIP VG İŞİNE KOLLARI SIVADIM KEMİKKEN BAŞLADIM GİT GİDE YAPILARI SAĞLAMLAŞTIRIP kaslı bir vücuda sahip oldum şuan 1,5 senem ölene kadar yapmayı düşünüyorum;

kardeşim dumbell varsa yukarıda kol omuz benim yazdıklarımı çalışabilirsin,bunun dışında;

evde mekik çekebilirsin 3 set 50 tekrar şınav çekebilirsin ki şınav her bölge için bire bir şınav ve mekiği hep yap 3 set yapabildiğinin en iyisini yap.

ADMİN CAPS LOCK AÇIK KALMIŞ,HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLERİM :)

Sayfayı Paylaş