2.5 ayda 12 Kilo Çok mu ??

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve turaflex tarafından 23 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. turaflex

turaflex Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba 2.5 aydır Bu forumu takip ediyorum ve Body yapıyorum.24 Yaşındayım Boyum 167 Cm 88 Kiloydum.2,5 Ayda Diyet ve Kardiyo ile 11-12 kilo verdim.Daha önce vücüt ölçülerimi almadığım için son 1 ayda Belden 4 cm,Bacak 5 cm kol 1 cm Göğüs 1 Cm Küçüldü ve 1 Ayda tam 4 kilo verdim.

Herhangi bir sağlık sorunu yaşamadım soğuk algınlığı dışında 1 hafta önce oda.

Acaba bu kadar zamanda verdiğim kilo çok mu ?

2. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 2 ayda 10 kilo vermiştim ve bir sıkıntı yok şimdilik.Ama elbette bu kadar hızlı kilo değişimi ilerisi için olumsuz etki edecektir.

3. turaflex

turaflex Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ne gibi Mesela ?

4. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    ben il başladığım ay yanılmıyorsam 17 kg vermıstım ancak bu yağ dokusunun çok fazla oldugundan kaynaklı oldu. haftada 1 kg yağ yakımı en ideal denilecek şekildir. ayda 4 kg ise haftada 1 kg ye denk geliyor. Bu şekilde devam edin sizin için olumlu olacaktır. Ancak artık hafıften germe sıkılasma antrenmanlarıda yapmaya başlayınki ilerde oluşabilecek olan deri sarklarının önüne geçin. saygılarımla..

5. nofear

nofear Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    hızlı kilo verince kesinlikle sarkma ve çatlak oluşuyor bizzat bende oldu 90 dan 70 e çok kısa bi zamanda düştüm ama yağdan gitmedi diyetini tekrar gözden geçir bence yoksa spor salonlarında düzeltecem diye çıkmazsın ama malesef benimkiler düzelmedi

6. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0
    Yuvarlarsak aylık 4 kilo vermişsin. Sınırdasın. Kilo verirken de iyi miktarda kas kaybetmişsindir.

Çok hızlı kilo vermemeye çabalayın. Metabolizma hızınızın içine edebilirsiniz. Gerçi kalori arttırımına geçtikten sonra metabolizmanın da hızlandığını düşünüyorum ancak yine de ayda 4 kilodan fazla vermeyin.

7. turaflex

turaflex Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevaplarınız için çok tesekkur ederım evde haftada bır veya ıkı gun sıkılastırma yapacağım.

Sayfayı Paylaş