2,5 ay sonra..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve xosman tarafından 27 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xosman

xosman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Askeri Personel
    Yer:
    İzmir
    2,5 aydir spor yapiyorum, amacim kilo almakti ve büyük ölçüde faydasini gördüm, 53 kg ile başladim ve her ay düzenli aldiğim kilolar ile şu an 65 kilo ya ulaştim. Vücudum süper şekillendi. Görünen kaburgalarim kayboldu :) bodyforum ailesine bilgi ve tecrübe paylaşimi sebebi ile çok teşekkür ederim, bundan sonra nasil bir program takip etmeliyim.. çalişmalarimin neticesi olumlu mu acaba,yorumlar için teşekkür ederim. Saygilarimla

Ekli Dosyalar:

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    2.5 ayda 12 kilo almışsın sanırım?

eski resmin yok nasıl geliştiniz bilmiyorum zaten 2 ay bu spor için cok erken kıloyu sanırım gobek cevresınden almışsınız ben oyle anladım 12 kılo 2.5 ayda kas oalrak almadıgınıza gore

eksik pozlar var kuralları okuyun.

başarılar dilerim bu sporda daha baştasınız.

S - Kilo Almanın En İyi Yolu Nedir ?
    C - Kilo vermek kadar, kilo almak da pek çok insanın amacıdır.
    Kilo almak için harcadığınızdan daha çok kalori almalısınız. Bunu en iyi yapmanın ve kiloyu kas olarak korumanın yolu, bilimsel esaslara göre hazırlanmış bir "Vücut Geliştirme" programına başlamaktan geçer. Ancak bu şekilde artan ağırlığınızın "YAĞ" değil" KAS" olmasını sağlayabilirsiniz. Beslenirken de kalori alımını yavaşça arttırıp, ilâve birkaç öğünle gıda alımınızı takviye etmelisiniz. Bu amaç için üretilmiş kilo kazandırıcı doğal gıda maddelerini de (karbonhidrat ürünleri) kullanabilirsiniz. Yediklerinizin yağ değil, protein ve karbonhidrat olduğundan emin olmalısınız. Kendinize zaman tanıyınız, eğer, yılda 5-8 kg.lık kas dokusu kazanabilirseniz bu iyi bir sonuç demektir.

3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir.
    - Zorunlu Pozlardan eksik olanlar vardır.
    - Eklenen resimler resim ekleme kurallarına uygun değildir.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiştir.
    - Hakkınızda eksik bilgi verilmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş