1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2.02.2015 gelişim fotoları

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve hikolar123 tarafından 2 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. hikolar123

hikolar123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.foto

2.foto:

3.foto:

Evet arkadaşlar yaşım 16 boyum 1.74 kilom 60 vucut geliştirmeye toplasan 2 aydır felan gidiyorum o arada bıraktım yeniden başladım bide toz aldım bide vucut tipimide öğrenmek istiyorum vucutum hakkında yorum yaparsanız sevinirim.Birde pazularımı bir türlü geliştiremiyorum bunu sorduğumda demişlerdi genetikle alakalı birşeymiş doğru olduğunu düşünüyorum çünkü her insanda pazuları yumurta olarak göremiyorum dağınık şekildede görebiliyorum.

2. s1nanozk

s1nanozk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Gelişimin gitme oranına bakılırsa bence başarılı. Bir de başladıysan belli bir düzende devam etmelisin. Çok fazla ağır girme bence boyuna fazla baskı yapmaması açısından. Çünkü boyun daha uzar 20 yaşına kadar. Toz işine gelince daha erken bence, beslenmeye de dikkat ettiğin sürece uyku düzeniyle birlikte daha verimli olur, aynen devam

hikolar123 bunu beğendi.
  3. hikolar123

hikolar123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumun için teşekkür ederim tavsiyelerini dikkate alıcam.
    Birde tozu günlük 10tane yumurta yiyemiyorum diye aldım hani günlük protein ihtiacımı karşılasın diye.

4. s1nanozk

s1nanozk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Anlıyorum benim de vücut tipim böyle. Bizim vücutlar çok toparlak gözükmüyor, ince uzun kas grubuna giriyoruz. Adını hatırlayamıyorum şu an. Ben kendi açımdan geç başladım spora 2senedir gidiyorum o yüzden senin kendin için erken başlaman iyi olmuş evet günde 10 tane yumurta yemek benim için de zor ama toza da çok yüklenmemek lâzım. Şöyle bişey olabilir, sadece antrenman yaptığın günler karbonhidrat kullanabilirsin

hikolar123 bunu beğendi.
  5. hikolar123

hikolar123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben her sbah uyandığım zaman içiyorum tozu ve antremandada çok faydasını gördüm eskisi gibi yorulmuyorum ve kilo almaya başladım amacım 65 civarı olup daha çok hacim çalışmak 18 yaşına felan gelincede fitnesa model felan :D:cool:

6. fengshui

fengshui Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    1
  7. hikolar123

hikolar123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Laga luga yapma kardeş iyi kötü yorum yap neler eksik neler fazla sölücen boş yapma

8. Ezar

Ezar Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    eksiklerini sayalım da hangi eksiklerini,hiçbişey yok şuan arkadaşım çalışmaya devam et,vücüt tipin ecto.kolay gelsin

9. hikolar123

hikolar123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şöle yorum yap canımı ye arkadaş

10. dexterli

dexterli Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    8
    senin yerinde olsam hemen bulk a girerim :) o vücütü biraz doldurmak lazım bide biraz daha trapeze yüklen bence

hikolar123 bunu beğendi.
  11. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Eğer daha sıkı bir gelişim bekliyorsan kırmızı etle kg al vücudun yeni yeni şekillenye başlamış fakat pazu geliştirmek istiyorsan tozlardan pek ümitlenme yağsız özellikle kg al naturel beslen halter,dambıl,şınav,barfix,mekik başarılar :D:D:D

hikolar123 bunu beğendi.
  12. Orhun Şen

Orhun Şen Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    yüksek kalori al ama bunu şekerden ve fastfood olabildigince kaçarak yap ve ağır idmanlara gir ozaman çok kısa sürede inanılmaz gelişeceksin.Ayrıca vücut tipini anlaman için daha çok erken çünkü 16 yaşındasın vücudun dahada gelişecek.Kendimden örnek vermek gerekirse bende 16 yaşındayken inanılmaz zayıftım 1.95 72 kiloydum metobolizmam inanılmaz hızlıydı günde 6 öğün yediğim halde kilo alamıyordum ozaman 16 yaşındayken ectoydum sonra 18 yaşına geldim başladım bb ye gelişimim daha yavaşladıgı için bu sefer daha kolay kaslandım ve kilo aldım(1 sende yaklaşık 30 kg) şimdide mesomorphmuyum :) Sen en iyisi güzel ye ve idman yap bu vücut tipleri olayı okadar da doğru bir şey değil

Son düzenleme: 3 Şubat 2015
    bodykazm ve hikolar123 bunu beğendi.
  13. hikolar123

hikolar123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlarınız için teşekkür ederim önerilerinizi dikkate alıcam.

Şöyle yorumlar yapılınca insanın morali düzeliyor 16yaşında ki çocukla 18 yaşındaki adamın vucudu birmi bunu anlamakta zorluk çekiyolar kilo almaya çalışıyorum zaten.

Sayfayı Paylaş