194 boy 72 Kilo Birine Verilecek Taktikler

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve TheLennon tarafından 22 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. TheLennon

TheLennon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum ben Kaan 18 yaşındayım daha önce kısa süreli bir body girişimim olmuştu ama başarılı olamamıştım (zaten 1-2 ayda bende pek başarı beklemiyordum.) Bu yaz sağlam bir şekilde bodye başlamak istiyorum kilo alma sorunum var yani zor alıyorum metabolizmam hızlı sanırım. Burda değerli büyüklerimin arkadaşlarımın tecrübeleriyle ve tavsiyesiyle birşeyler yapabileceğimi hissediyorum. İnanın 194 gibi bir boyda olup 72 kilo olmak istemezsiniz. Evet sizce neler yapmalıyım Nasıl bir programa gitmeliyim? Şimdiden teşekkür ederim..

2. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    İşin çok zor, sabırlı olacaksın. Uzun bir vücudu doldurmak çok sabır ister. Çevrendeki herkes gelişir, sen bakarsın o uzun kollar hâlâ ince duruyor. Kol 36-37 olur onu da k.çını yırtarak yapmışsındır, yine ince durur. Gövde ve bacaklar zaten allah'a emanettir. Peki ne yapacaksın? 1.75 bir adam kendine 1.5 senelik hedef koyuyorsa sen 2.5 senelik hedef koyacaksın. En önemlisi sağlam besleneceksin. O boya bir de temiz kütle eklendi mi tadından yenmez

Sayfayı Paylaş