184 boy 74 kg - beslenme ve antrenman listesi oluşturabilir misiniz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve TugayErdogan tarafından 13 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. TugayErdogan

TugayErdogan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    184 boy 74 kg 16,5 yaşında bir gencim, Türkiye nin en iyi vücut forumu burası dediler geldim. Aslında yeni başlıyor sayılmam, geçen yıl 2 tane 3 luk dambıl almıştım, o zamandan beri boş zaman buldukça, yani haftada 3 gün max internetten baktığım hareketlerle calisiyordum. Geçen yıl daha zayıftım ve daha yağlıydim. Kuvvetsizdim falan işte, haftada 3 kez calisarak beslenme programım olmadan kol karın ve göğüs kasları belirginlesti ve bilegim sağlamlaştı. Zaten cüsseden gelen kuvvetle birlikte izbandut gibi birşey oldum. neyse asıl isteğim şu,

ben 5 ya da 6 kg dambıl alacagim, ve sizden bana bunu ye bunu yeme, bu hareketi yap bunu yapma gibi bir liste istiyorum. teknik lise okuduğumdan dolayı günde 12 saat okulda oluyorum , spor salonu olmaz yani.

ve abiler bana liste oluşturduktan sonra şu kadar zaman sonra belirginleşir deyin. ayrıca karın çok yağlandi bu aralar karın kasından eser kalmadı, koşu harici nasıl seri yağ yakarım bilgilendirirseniz minnettar olurum

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  3. TugayErdogan

TugayErdogan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0