18 Part time iş tavsiyesi lazım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Rephaim tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Rephaim

Rephaim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben 1 hafta önce 18 yaşıma girdim haftada 4 gün saat sabah 9 dan 1 e kadar dersanem var ve bana aylık 400-500 lira civari para verebilecek part time bir işe girmem lazım fakat saat 2 den sonra çalışabilirim önerileriniz nelerdir ? İstanbulda oturuyorum dersanemin hemen ilerisinde McDonalds var ama orda çalışmak istemiyorum tanıdığım herkes oraya sık sık gidip geliyor çünkü neler önerebilirsiniz?

2. SRTN

SRTN Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Büyüklerine, etrafında tanıdığın insanlara dershanedeki hocalarına danış, kolayca sana uygun bir iş bulabilirler çevrelerinden. Bu arada dershaneye giderken çalışma kararın çok güzel, keşke o yaşlarda vaktimi öldüreceğime ben de çalışsaydım.

3. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Sonuçta senin kararın ama sınava hazırlanmak ve part time çalışmak bir arada yürümez. Bunu yaşayanlar bilir ancak :) Sınav ve çalışmayı bırak çoğu kişi sınav ve okulu bile bir arada yürütemiyor, 2. yıla kalıyor sen nasıl yapıcaksın. Ayrıca part time çalışabileceğin yerlerin %90ı aynı ücreti vericektir bu yüzden cafede felan çalışırsan küçük cafeleri tercih et fazla yorulmazsın :)

Cocoa35 bunu beğendi.
  4. _Ersin_

_Ersin_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Bim, a-101, Dia gibi yerler olabilir. Basvur, 1 hafta sonra ararlar.

5. CnForza

CnForza Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Defactoya başvurmanı öneririm part time 600tl veriyo.Kendimde çalıştım fazla yorucu bir iş değil .Yapıcağın iş kıyafetleri düzenlemek ,katlamak ve müşterilere yardımcı olmaktan ibaret.

6. Rephaim

Rephaim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese yorumları için teşekkür ediyorum :)

Herşeyi kafalarına takan insanlar hem iş hem dersaneyi yada hem okul hem dersaneyi bir arada götüremezler.Benim 10 saat boş zamanım oluyor 6-7 saatlik bir işide buna sığdırabileceğimi düşünüyorum sonuçta kimse 10 saat boş vaktinde 6-7 saat ders çalışmıyor yorumun içinde teşekkürler oturduğum semtte en kötü kafe bile 20-30 müşteri topluyor her gün yani kafelerde çalışmayı pek istemiyorum :)

Sayfayı Paylaş