18 Mart Çanakkale Gezisi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ec0 tarafından 19 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    0
    18 mart çanakkaleye gidicektik.
    Ne yazık ki her sene ki gibi gene ücretsiz gitme vardı :( Otobüs tıklım tıklım gidiş ücretsizdi dönüş ücretli.
    Vardık markete girdik 13 kişi girdik hepimiz sırayla dit dit dit ötüyor :D
    Bana tanıdığım bir dönerci para vermişti 68 tl ye döner bıçağı almıştım. Çantaya koydum. 4-5 arkadaş bıçak filan almıştı. Adam bize ne var üstünüzde anahtarları çıkarttık.
    Hala ötüyor telefonları koyduk bir kaçımız geçti. Sırada dolu kişi var bizi bekliyorlar arkadaşlar bıçak çakı filan çıkarttı. Ben bıçak taşımam ama belki geçerim misali gene denedim şansımı gene öttü. Sendede var birşey çıkartıyım dedim hadi döner bıçağını çıkarttım herkes bana bakıyor. Sırada bekleyenler büyük oranda azalma oldu kalanlar şaşkınlıkla bana bakıyor.
    Tam seviniyom geçicem şimdi diye. Gene öttü adam oğlum her bir b*k sende var ne var gene üstünde.
    Çantadan evde et filan kesmek için 1 tane yedeklik kasap bıçağı almıştım.
    Onuda çıkarttım sırada 10 + kişiden 3 kişi kaldı. En sonunda geçebildim tabi ki onları orada bırakmadık koyduk gene aldık. Hemen içki reyonuna baktık. Rakı makı vardı şarap bira, görevliye başka bir şey yok mu dedim bunlar var diyor votka gösterdi iyi bir şey değildi.
    Bizim içtiğimiz meşhur şarabı sordum köpeköldüren şarabı var mı dedim. Görevli gülerek öyle bir şarap yok diyor ilk kez sizden duyuyorum dedi.
    Cevabım kapatın burayı ondan iyi şarap bilmem ben bu reyondakiler faso fiso.
    1 şişesi 6.50 tl köpek öldüren şarabı. Daha önceden köpeğe içirtip sallana sallana gezmiş sonra ölmüş. Ondan adı köpeköldüren şarabıdır.
    Ucuz bir şeymiş bunlar daha kalitelidir.
    57.60 tl lik şarap gösterdi Köpek Öldüren şarabın yerini tutmaz bu oradaki şaraplardan daha önceden içmiştim ama hiç biri köpeköldüren şarabın yerini tutamaz. Neyse dedik aldık içkileri doldurduk 1 tane yürüyen sepetlere içicektik.
    Okuttuk gidicez sandılar ama gitmedik içerde içe içe gidiyoz herkes bakıyor. Çerez kuruyemiş alcaktık bir yandan ısınmalık olarak içiyoz. Çıktık marketten. Bulduk güzel bir yer çimlik içiyoz gürültü filan yapmıyoz şarkı filanda çalmıyor. Kadın yukardan bağrıyor napıyosunuz siz ordan içki içiyoz. Polise şikayet etçem edersen et banane dedim.
    30 dk sürmedi bitirmemiz ben ve 2 kişi daha sarhoş olmadık diğerleri sarhoş. Döndük evlere neys. Beni kesmedi ben aldım 4 şişe köpeköldüren 2 şişe 70lik rakı rakıları içtim. Sonra özlediğim o köpek öldüren şarabı içtim filan kafa yapmadı pek. 1 tane daha aldım minübüsle git gel yaptım cinde aldım karıştırdım.Güzeldi.
    Bu sabah işe gittim 10 a doğru gözlerime bir perde indi etraf yemyeşil aç kapa hala yeşil sonra siyahlaştı biraz eskisine döndü 2 dakika içinde. İlk kez böyle oldu sanırım karıştırmamdan dolayı. Ama kafa yapmadı.
    Gün bomba gibi geçti ama.
    Şehitlerimizi niye görmediniz derseniz ben bu ücretsiz gidişe karşıyım sözde şehitleri görmeye diye geziyorlar bütün gün.
    Ben senede 2-3 kez gidiyorum ama 18 mart günü dışında.

Sayfayı Paylaş