175 cm boy 82 kg-(hedef 2 ayda 70 kg)

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve sasa222 tarafından 24 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sasa222

sasa222 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    forumdaşlar merhaba.ben forumumuzu yaklaşık 6 aydan beri takip ediyorum ve ilk mesajımı buraya yazıyorum.öncelikle kendimden bahsedeyim biraz.25 yaşında üniversite öğrencisiyim.çocuklugumda çok sıska olmama ragmen 16 yaşından itibaren kilo almaya başladım ve 115 kg a kadar çıktım.gecen sene yeter artık diyip 2011 ocagından temmuzuna kadar 115 den 73 kg a düştüm evdeki kondisyon bisikleti ve diyet sayesinde.sporu bırakınca ve içki içmeyede başlayınca 82 kg a çıktım tekrardan.şimdi yağ yakıp 70 kg a düşmeye karar verdim ve ardından da vücut şekillendirmesini yapmak istiyorum.bugün vira bismaillah dedim ve sporumu yapmış olmamın mutlulugu var üzerimde.bugünkü beslenme ve sporum ise;

sabah kahvaltısı 10 da üç dilim kemek ekmegi ve zeytin-peynir
    öğle yemegi 2 de bir kase çorba ve bir küçük tabak yogurt
    akşam yemegi olarakta 7 de 50 gr karışık kuruyemiş ve bir greyfurt

spor olarakta öğlen 3 te 56 dk kondüsyon bisikletinde 800 kalori yaktım ve akşamüstü 6 gibi yarım saat hızlı tempo açık havada yürüdüm.
    evet sevgili forumdaşlar görüş ve önerilerinize açıgım :)

2. hellbeat35

hellbeat35 Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    0
    bence beslenme dengesiz olmuş ana ögünleri daha sağlamlaştır hele akşam yemeğin yemek değil ara öğün gibi garip böyle kilo değil kas verirsin

3. sasa222

sasa222 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    evet dediğinize katılıp bugün şöyle revize ettim besinimi;
    sabah 10:30 da iki dilim kepek ekmeği, iki tane tavada sucuklu yumurta, kibrit kutusu kadar az yaglı beyaz peynir, dört zeytin, kıvırcık ve domatesten oluşan salata
    öğlen 14:30 da bir dilim kepek ekmeği, 8 adet annemin yaptıgı evyapımı köfte ve bir tabak dolusu domates-kıvırcık salatası
    akşam 18:30 da dört adet köfte, domates-kıvırcık salatası ve 50 gram karışık kuruyemiş

spor olarakta bugün öğlen 54 dakika eliptik bisiklet çalışmasıyla 800 kalori yaktım ve akşamda 150 mekik ve 10 dakika twist çalıştım bench_O

4. sasa222

sasa222 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    dün kalçamda oluşan ağrılardan dolayı spor yapmadım ve offline oldum.yediklerim ise
    sabah kahvaltısı 10:00 1 dilim kepek ekmek ve 2 tane az yagda domatesli yumurta
    öğle 14:30 da lavaş arası çiğ köfte, 250 mg kefir, 50 grda tavuk döner
    akşam 18:30 da 6 tane köfte, bol salata, 2 dilim kepek ekmeği, küçük tabakta bulgur pilavı yedim ve yemekten sonra 2 avuç çekirdek çıtladım.çok yediğimin farkındayım ama diyet ve spora devam

birde günde en az 3 litre su içmeye çalışıyorum

5. sasa222

sasa222 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    bugün 40 dk hafif tempo eliptik bisiklet kullanıp 500 kalori yaktım ve ayrıyeten 150 mekikte çektim
    nedense bugün karnım çok şişti ve o yüzden 2 öğün yemek yedim.bi öğün 13 de 3 haşlanmış yumurta ve 2 dilim kepek ekmeği, bolca salata saat 18:30 da ise 1 koca tabak mercimek çorbasına 1 dilim kepek ekmeği doğrayıp bolca salatayla yedim.

6. redk

redk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hocam bende spora basladim bu kalcalarda olusan agrinin sebebi nedir?

sasa222 bunu beğendi.
  7. sasa222

sasa222 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    hocam herhalde bu kalça ağrısı kalçadaki kasların ağrısı.kalçalarımın üstüne oturmakta zorlanıyor insan ve rahatsız edici bi ağrı oluyor.bu sorunu antreman şiddetimizi hafifletip yavaş yavaş arttırarak aşmamız lazım.birde bisiklette oturdugun sele çok sertse kalçanın altına yumuşak bir yastık alıp oturmak daha mantıklı

Sayfayı Paylaş