1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

173 boy 74 kg 2yıla yakın

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve furkanturk54 tarafından 13 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. furkanturk54

furkanturk54 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Herkeze iyi günler resimler 3 ay önceki halim şimdi heryerden 1er cm arttı diyebilirim
    kilo 74
    boy 173
    yaş 18
    kol 38
    beslenmem düzenli 2 yıl 4 aydır bb yapıyorum jinekomasti ameliyatı geçirdim 1 ay ara vermez zorunda kaldım bunda 6 ay önce 4-5 ay ara vermek zorunda kaldım hepsi zorunluluktan dolayıydı. Spordaki ilk 6 ay tamamen bilinçsizdi türkiyedeki salonların hali malum zaten. Sonrasında beslenmemi az buz düzenleyip supplement kullanmaya başladım. Verdiğim uzun aradan sonra tam anlamıyla düzenledim ve her gün yaklaşık 140gr protein alıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum

Ekli Dosyalar:

• Adsız.jpg
      Adsız.jpg
      Dosya Boyutu:
      126,9 KB
      Görüntüleme:
      1.025
    • Adsız.png
      Adsız.png
      Dosya Boyutu:
      880,3 KB
      Görüntüleme:
      1.135
    bodykazm bunu beğendi.
  2. Body16

Body16 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeş bende de jinekomasti var spora başlayalı eylülde 9 ay olacak eylülde ameliyat olacam bende sen memnun musun acil dönersem sevinirim. Öncesi nasıldı ameliyat fiyatı vs acil dön kardeşim

3. furkanturk54

furkanturk54 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeşim ben acil tıp teknisyeniyim doktor tanıdıktı devlet hastanesinde ücretsiz oldum. Ama sanırım sigorta karşılıyor erkeklerde moral bozukluğu öz güven kırılması yarattığı için. Ama sonuçta bu senin fiziğin vucudun görünüşün ve bu estetik bi ameliyat fiyatı cok düşünmemelisin maddiyatın çok olumsuz değilse tabi. Doktorun çok önemli bi faktör deneyimli olmalı araştırmalısın yani. Oo ben çok yaptım ondan gel sanada yapalım oldu bana :) Açıkcası tanıdık olduğu halde ben memnun değilim olduğum ameliyattan. Hematom falan gelişti ameliyattan sonra diren takılmadı iz kalmasın diye. Ameliyat sonrasıda biraz sıkıntı çektim. Ama genel olarak onca aksiliğe rağmen eskisinden iyi duruyo. Tam farkı görmek için yağ oranını düşürüp öyle ameliyat olmalısın. Hem sana hem doktora çok fazla kolaylık olur bu.

4. Body16

Body16 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Anladım kardeş maddiyat sıkıntı değil bir şekilde olacak yani. Ben doktora gittim üniversite hastanesinde 60 yaşında bi doktordu bana inandırıcı geldi. Memelerin altından hilal şeklinde kesik atıp yapacakmış ameliyatı. Hatta ben dedim ki altı ay sonra falan tekrar çıkıyormuş o da keserek ameliyat yapacam dedi birde liposuction yapacakmış üstüne. Eğer tekrarlarsa bir daha ki ameliyatı ücretsiz yaparım dedi. Ameliyat ücreti olarakta herşey dahil 2300 tl istedi. Ben şu an 1.83 boyunda 87 kiloyum ama gören 80 kilo zannediyor. 3-4 aydır antreman yapıyorum 9 ay olunca ameliyat olacam sonucu iyi görbilmek açısından. Kilom fazla gibi geliyor bana ama herkes iyisin diyor birde memeler olunca daha kötü hissettiriyor :D bu arada 130 omuz 39 kol var bende daha önce sanayide çalıştım 2 sene şuan 21 yaşındayım ve üniversite 1. sınıfta okuyorum :D cevapladığın için sağol :D

5. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Jinekomasti rahatsızı olanlar genelde yağlı yiyeceklerden ne kadar uzak kalırlarsa o kadar iyi olur ayrıca bu rahatsızlığın olduğuna göre bakılırsa resimlerin iyi görünüyor gelişim güzel fakat devamlı düzenli bu sporu yapabilmiş olsaydın eğer 2 yıla göre daha iyi dururdu vücudun ayrıca devamlı şınav ve barfix çekmeyi unutma senin için daha rahat olur başarılar ;)

Sayfayı Paylaş