17 yas 177 boy 55 kilo

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve EnsaraY tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. EnsaraY

EnsaraY Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar evde basit egzersizllerle 1 aylik halim. kilo almam icin onerileriniz varmi? birde vucut tipimi ogrenebilir. miyim?

Ekli Dosyalar:

2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    ektomorf vücut yapısına sahipsin kilo almak için karbonhidrat alımına özen göster

3. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    dostum ektomorfsun :( İnce uzun ve narin yapıları vardır.İnce kemik yapılı zayıf adelelidirler.Güçleri zayıftır.Duygusal ve entellektüeldirler.Metabolizması çok hızlıdır.Kolay kolay kilo alamaz ve yağlanamazlar.Omuz ve göğüs kafesleri dardır.
    yapman gereken ise:

yağlanmayı sorun yapma sıkı beslen,idamnlarını çok uzun tutma ama yoğun idmanlar yap,birde takviye gıda almanda yarara var ama ben iyi beslenirim diyorsan orası ayrı :) son olarak sigara ve gazlı içeceklerden uzak dur :)

4. bkalayci

bkalayci Plus Üye Plus Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Certified Personal Trainer &Certified Sports Nutri
    Yer:
    Istanbul
    Kardsm bende ektomorf yapiya sahibim sikinti yapicak bisy yok sadece disini sikip azim etmen lazim.. Bende spora basladigimda 53 kiloydum

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      99,9 KB
      Görüntüleme:
      552
  5. EnsaraY

EnsaraY Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlariniz icin tesekkurler. Ama ben ne entellektuelim ne de zayif gucluyum=D cevremde gucumle bilinirim. birde su var ekto kemikle alakali birsey diye biliyorum ama ben ince kemikli degilim zayifim sadece mesela size soyle bi ektomorf olan birinin fotosunu paylasayim daha net olur sanirim.

yukaridaki kol resmimle bu resmi karsilastirirsaniz Faruk anlicaksiniz sanirim

6. sopcast91

sopcast91 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tolga
    Yer:
    Ankara
    bende açıklamayı şöyle yapayım sen sadece ektomorf değilsindir mesela %70 ektomorf %30 mezomorf olabilirsin yani bu bir genelleme :) açıkcası zayıf olmak yağsız olmak daha iyi bir yerde çünkü kilolu biri ne kadar yağ yaksada senin kadar yağsız bir vücuda çok zor sahip olur. Ama seninde onun gibi iri olman kolay olmaz :D şimdiden başarılar azim ve istek olsun gerisi gelir :)

7. uMadBro

uMadBro Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    zaten olay bu, mezomorf vücut tipinde kemikler ince olmaz, yağ tutumumu çok hızlıdır ve kilo almak onlar için sorun değildir, endomorf en çok yağ tutan vücut tipidir ve yağ yakmak çok zordur. ha %20 mezo-%80 ekto olabilirsiniz tabii

8. srrcan

srrcan Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Duruş bozukluğu var sende omuzlarını yukarı çekmen ve dik durman lazım. Bunun dışında kas kütlesi olarak kilo almak istiyorsan protein ağırlıklı beslenmelisin ve bol miktarda karbonhidrat da almalısın. Vücudun enerji üretme sırası ***Karbonhidrat-Yağ-Protein***. Açıkcası birazda yağlı beslenirsen iyi olur abartmamak şartıyla...

9. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Sana çok şanslı olduğunu söyleyebilirim. Bende spora başladığımda 1.90 boya 64-65 kg dim tam bir ektamorftum ve çokta düzensiz besleniyordum hergün ana öğünlerin yanında bisküvi, çikolata ev tatlıları felan inanılmaz derecede şeker ve yağ aldım şuan 80 kg yim ama bel bölgemde çok az yağlanma var şimdi onları yakmaya çalışıyorum ama abur cubura okadar alışmışım ki bırakamıyorum :) Buna rağmen fazla yağlanmıyorum sen benim yaptığım hatayı yapmayıp karbonhidrat olarak sadece komplex karbonhidrat alırsan ve yeterli protein alırsn çok güzel vücudun olur genetiğini iyi kullan

Bak fotolar biraz eski ama aklında birşey oluşsun 1.90 boy burda 80kg den fazlayım galiba :)

http://k1306.hizliresim.com/1b/9/nyzc9.jpg
    http://o1306.hizliresim.com/1b/9/nyzf3.jpg

10. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce foto eklemek kurallar gereği yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Elinizdeki resimler ve bilgiler baslik acmaya yetmiyor ise fotograflarinizi tek resimler basliginda degerlendirebiliriniz.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/uye-fotolari/s...er-t13863.html

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş