17 Yaş Uzun Boy ve Besin Takviyesi Ön Yardımı ...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve pratora1 tarafından 6 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. pratora1

pratora1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle merhaba 17 yaşındayım boyum 1.83+ kilom 82 ila 84 arasında gidip geliyor . bb uğraşına 2 ay önce başladım ama ben mi aceleciyim bilemedim . istediğim vücuttan bahsedip konuya girmek istiyorum . Kasıklar ayrık ve parçalı göğüs kol altından çizgili ve arka kolu parçalı yapmak istiyorum malum yaz geldi :) havuz deniz derken .. birde bu supplementleri yani besin takviyelerini falan duydum zaten hevesliydim de bir araştırayım dedim . şuan kas oranım %37.5+ yağ oranım %22 . amino asit kullanmayı düşünüyorum tavsiye edenler de var tavsiye etmeyenlerde . öncesinde bayağı bi hevesliydim nitro tech kullanmaya hemde cazip geliyordu 1 ayda neredeyse 2 kilo kas kazanımı kulağa çok hoş geliyor . damar açıcı ooo damarlı kollar kim istemez ama gel gelelim yaşıma göre uygun mudur değil midir bir anlayamadım . ve nitro tech (muscletech) kullanırsam bana yararı veya zararı konusunda bilgi verebilecek var mı acaba ? malum bu spor biraz masraflı ama dişimizi sıkıp yapmayı düşünüyorum . yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum . iyi akşamlar .:)

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    yaşın body ıcın uygun ama genede boy uzamasına engel olabılecek hareketlerden kacınmalısın salona yazılırsan hocan ıle konusup ona gore program yapabılır

bu sporda sabır en onemlısı klasık bır cumle ama bu boyle acele edersen hayal kırıklığına uğrarsın

şimdilik ek besin alman gerekmıyor daha yenısın hatta bunun ıcın sabıt baslık var link verıyorum kısa bır yazı flexor hocadan okursun.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlarda-supplement-protein-t8691.html

yağ oranın fazla gıbı antremandan once kardıo yapıp ardından bodye gecsen daha ıyı olur.

Sayfayı Paylaş