1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

17 Yaş Değişim..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Suçicek tarafından 27 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 30 üye.
  1. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Tebrik ederim süper

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:16 ----------

ekleme: programını bende istiyorum :D

Suçicek bunu beğendi.
  2. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Arkadaşlar geçirdiğim bi rahatsızlık sonucuyla 65 kg'den 61 kg'a düştüm performans ve kas kaybı yaşadım. Bunlarda son halim. Resimlerde shop yoktur telefondan aldığım gibi attım.

Azi bunu beğendi.
  3. SPARTACUS5

SPARTACUS5 Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Doctor
    Yer:
    İstanbul
    Avatarından gördüğüm kadarıyla ondan sonra hesap makinasını sen ödünç almışsın ; )

Azi ve Suçicek bunu beğendi.
  4. zübeyir düz

zübeyir düz Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    adana
    ölçülerini yazarmısın

5. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Doğrumu yanlışmı ölçtüm tam olarak bilmiyorum ama yinede yazayım;
    Kol:30
    Göğüs:86
    Bel:80
    Omuz:120

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:51 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:43 ----------

Fotoğrafların boyutu büyük olduğu için ufalttım. Bunun için çözünürlüğü düştü. Fotoğraflar 12 mp'lik telefon ile çekildi.

6. mF

mF Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    gerçekten harika bi degişim . helal olsun :)

Suçicek bunu beğendi.
  7. Kıvan Ç

Kıvan Ç Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Makine değilde, aslında foruma resim koymuycaktım.Bu arkadaşın profil fotoğrafı beni çok etkiledi.Ondan sonra koydum resimi.Ayrıca tebrik ediyorum kendisini helal olsun.

Suçicek bunu beğendi.
  8. FuzuLi

FuzuLi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    http://c1204.hizliresim.com/w/8/47186.jpg

İnsanları kandırmak, daha doğrusu boş ümit vermek doğru değil bence.
    Before olarak verdiğin resim ile after olarak verdiğin resmi ikinci vücuda sahip olan her insan yapabilir.
    Ben de göbeğimi şişirip kendimi sıktığımda before fotoğrafını elde ediyorum.
    Avatarının benzerinin orjinalini koydum yukarıya. Ha gelişme yok mu? Vardır elbet. Vücudun da güzel, benimkinden iyi Allah var.

Fakat 2 ayda yaptım, 3 ayda yaptım demek yeni başlayanlar için ne kadar rehberlik edici bilemiyorum. 3 ay önce anca şuanki halinden daha yağlısındır. Yoksa sıfırdan 3 ayda böyle karın kası yapmak, aynı zamanda kas inşa etmek imkansız. Ayrıca resimler de sıcak çekilmiş olmalı. Yani antrenmandan hemen sonra.

Suçicek bunu beğendi.
  9. Murat Cenk

Murat Cenk Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    programını ve kullandıgın ılacları banada yollarsan sevinirim 2.5 3 ayda bu kadar ilerlemek her babayiğidin harcı değil helal olsun

10. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Dostum kırıcı yorum yapmak istemiyorum.Şuanki halimle ilk fotoğraftaki halimin aynı olduğunu söylüyorsun sen buna inanabiliyormusun. Bi insan göbeğini şişirip,sonrada bırakıp nasıl o baklavaları çıkarabilir? Kimseyide kandırarak elime zaten birşey geçmez. O linkte attığın fotoğraf 2.aya ait sanırım.. o aydan beri amino asit ve whey protein bitirdim. Evet resimler sıcak çekildi,ve 2 günde bir karın çalıştım. İsteyince demekki herşey olabiliyormuş dostum.Eyvallah yorumun için teşekkürler yinede.

11. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Kardeşim vücut güzel ama yeme beni :D :D Before and After değil bu çünkü ilk 2 koyduğun fotoda gün boyunca gazlı içecek iç ve cips ye mideni şişirip bu hale getirebiliyosun. Bu tv'de birçok spor aleti satmak için yapılan numara :) sende onun gibi mideyi şişirmişin biraz. Ama önce çekildiğin fotoda sonraki haline yakın ;)

12. FuzuLi

FuzuLi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    @Suçicek
    Demek istediğim yukarıdaki yorumdu işte. Yahu ben kendim yapıyorum diyorum sana. Şişirince 85 kg falan gözüküyorum. Kasları sıktığımda da avatarımdaki gibi işte.

Herkesin biyolojisi farklı tabii, belki gerçekten hızlı kas kazanabiliyor, yağ yakabiliyordur vücudun. Fakat herkesin böyle değil. Şimdi oraya yazdığın yazıya göre millet yorum yapıyor. Kendinin de öyle olacağını falan sanıyor. Ama Kıvanç gibi çok ciddi bir şekilde, ciddi bir hocayla çalışmadıysan bu kadar kısa sürede böyle olması imkansız. Kaldı ki before olarak koyduğun resim şaibeli, düzgün bir fotoğraf olsaydı eminim şuanki halinden çok farklı değildi.
    Demek istediğim, "Vaay süper gelişmişsin helal olsun" gibi bir yorumu okuyabilmek için insanlara böyle bir şeyin mümkün olabileceği kanısını aşılama. ;)

13. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Ya hiç işim yok gün boyunca cips yiyerek,kola içerek mideşi şişirip sonrada kasları sıkıp alın size before-after mı diyeceğim ya. Ne dir bu kısa sürede sonuç alanlara siz böyle mi yorumlar yapıyorsunuz hep?
    Üstelik benim bundan öncede 1 yıl kickbox geçmişim var orada çoğu zaman da zaten ağırlık kaldırıyorduk.

14. vol.kar.

vol.kar. Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğreni
    Yer:
    ANKARA
    kardeşim öncelikle tebrikler vücudun çok estetik . eğer üç ayda bu vücudu yapabiliyorsan genetiğin çok iyidir şüphesiz.ama şöyle bi durum var ki seninki gibi genetiği çok iyi olan bi adamın ilk fotolarında ki gibi göbeği yapabilmesi için yılların içicisi olması lazım hele ki o kiloda ( baya bi zayıfsın o fotolarda gördüğüm kadarıyla). oysa sen 17 yaşındaymışsın ne kadar alkol kullanmış olabilirsin ki.burda sence de bi paradoks yok mu o yüzden kusura bakma bana da hiç gerçekci gelmedi hani sanki övgü alabilmek için abartıya kaçmışsın gibi geldi ilk fotolarda

Suçicek bunu beğendi.
  15. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Yorumun için teşekkürler.Söylediğim gibi daha öncede az buz alt yapım vardı.Uzun süre zaten alkol kullandım,o ilk 2 fotoğraf 5 tane efes pilsen içildikten sonra çekildi.Alkol olarak efes pilsen genellikle her zaman tercihim olmuştur. +İçen bilir efes pilsenin nasıl karın şişirdiğini. Çevremdeki kişilerin hamile kadınlar gibisin vs.demesiyle o azimle başladım çalışmaya. Son halim bu dostum isteyen inanır isteyen inanmaz sizlere kalmış birşey beni bilen zaten biliyor. Ne diyeyim şimdi inamıyorsanız gelin kamera mı açayıp veya gelin bursaya görüşelim mi diyeyim =)

16. vol.kar.

vol.kar. Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğreni
    Yer:
    ANKARA
    kardeşim zaten bi önceki mesajımda belirttim şimdiki vücudunla alakalı herhangi bi eleştirim veya şüphem yok olamazda gerçekten mükemmele yakın vücudun var ama hani o ilk fotolarda birşey olduğu belliydi ki sende söylüyosun biraz abartmışsın alkolü oda şişirmiş hani normal halin değil yani o fotolar.benim demek istediğim oydu. arkadaşlarında demek istediği oydu sanırım ama bunlar önemli değil .önemli olan bu yaşında geldiğin nokta istikrarlı bi şekilde devam et kardeşim tekrar tebrikler

Suçicek bunu beğendi.
  17. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Evet alkol şişirdi tabi ama o 5 taneyi içmeden öncede göbeğim vardı. Çok teşekkür ederim tekrar.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:24 ----------

Bunlarda son halim:
    Bunlar evde sıcak çekildi.
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]

Son düzenleme: 23 Mayıs 2012
    Azi bunu beğendi.
  18. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    kardeşim yanlış anlama ama efekt fotoları olumlu veya olumsuz şaşırtır ve senin bütün fotolarda efekt kullanılmış ayrıca hayatım boyunca senin ilk halindeki gibi mide anatomisi görmedim bende karnımı şişirince seninle aynı görüntüye ulaşıyorum :)

Aramiss bunu beğendi.
  19. FuzuLi

FuzuLi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Son fotolarda arkadaki avize bile kaslı çıkmış. Bir de diyorsun ki photoshop yok, telefonun özelliği.
    O zaman benim koyduğum foto ne?

Çekememe durumu falan yok, yanlış anlaşılmasın. Vücut da güzel ona da lafım yok. Ama bu kadar kişi aynı şeyi söylüyor, sen de 5 tane efes içtiğini söylüyorsun. Bu kadar çelişmemelisin kendinle. Hem diyorsun işim gücüm yok abur cubur içip karnımı mı şişirecem, sonra da diyosun ki 5 tane efes içtim tabi şişecek.

bdyc22, Aramiss ve khephnes bunu beğendi.
  20. alper61tr

alper61tr Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    vücut süper gelismis ben 15 yaşındayım evde sadece 10kg dambıl var baska bişeyim yok

Suçicek bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş