1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

17 yaş 8.ay 61 kg 175 boy

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve dlxattack tarafından 19 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. Fitness&Model

Fitness&Model Üye

Beğenileri:
    1.110
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Ha
    Yer:
    İstanbul
    Selam;

Sevgili Azi,

Çoğu vücut geliştirici tereyağından korkar, ama sıkı antrenman yapıyorsak ve iyi bir metabolizmaya sahip isek, tereyağını kullanmamız büyük bir problem olmaktan çıkar.

Dahası, tereyağındaki doymuş yağ, testosteron seviyelerinin yüksek tutulmasına yardımcı olur. Aynı zamanda, beyaz pirinç gibi, insülin seviyelerinden ani artışa sebep olabilecek ve karbonhidratların yağ olarak depolanmasına sebep olabilecek hızlı sindirilen karbonhidratların hazmını yavaşlatır. Fakat yine de temkinli yaklaşıp, aşırı doz kullanımına dikkat etmeliyiz.

D.N= Sevgili dlxattack, yandan vermiş olduğunuz pozun simetrik ve estetik görüntüsü bana bir an için Jim Cordova'yı anımsattı. İyi yoldasınız diyorum. Başarılar diliyorum.

Saygılarımla,

Akay ve Azi bunu beğendi.
  2. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ederim umarım yaza kadar iyi bir hacim kazanıcam tek hedifim artık sabretmek aksatmadan yememmı düzenimi herşeyimi

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:13 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:11 ----------

teşekkür ederim önerilerin için

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:15 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:13 ----------

metobolizma son derece iyi olduğu için çekinmemek lazım aslnıda dediğiniz gibi bunlardan... ve teşekkür ederim bu güzel benzetmeniz için

Azi bunu beğendi.
  3. dehset1010

dehset1010 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    sana şunu söyliyim benim metobolizmamın seninkinden bi farkı yok 70 kilo olmak isitoysun sanırsam ama 70 kilo olunca 75-80 olmak isticeksin çünkü bende 60 kg başladım 75 oliyim yeter dedim 80 oldum ve şuan 84 kg yum 1 öğün kaçırsam ufaldım düşüncesine kapılıyor ve kg verdim diye düşünüyosun sende sanırsam ama bunun psikolojik olduğunu unutma hiç acele etme kg nun 2 katı proteini al zaten kg artıcak yavaş yavaş sana tavsiyem 75 in üstüne çıkma boy ile kilonun arasında fark olmasına rağmen çok iyi gösteriyosun gainer almanda bi sakınca yok hem protein hemde karbonhidrat eksikliğini karşılar günlük yaktığın metoolizma hızını karşılar aynen devam.

Azi bunu beğendi.
  4. Bluesun

Bluesun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bence boy ve kilonuza göre gayet iyi bir vücudunuz var bende yeni başladım 1 ay oldu sizin ek bir takviye kullanıp kullanmadığınızı merak ediyorum protein vb. gibi

Azi bunu beğendi.
  5. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    evet aynen öyle oluyor ama psikolıjk degl sankı tartığa cıktıgımda gun sonunda gerçekten kılo kaybı olarak goruyorum gerçi gün sırasında vücut durmadan kilo oranı değişcek 2 haftada 1 filan tartıya çıkmam daha mantıklı olcak aslında... 70-75 arası kalcam zaten teşekkür ederim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:16 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:13 ----------

teşekkür ederim hayır hiç bir ek besin herhangi bir supplement kullanmadım ama bir kaç hafta içinde kilo aldırıcı bir gainer almayı düşünüyorum kilo alımımı hızlandırmak için....

Beslenme Programım:sabah 2 yumurta haşlanmış bolca ekmek bolca peynır yarım litreye yakın süt 3 saat geçer öğlen yemeği bolca ekmek pilav yada makarna yanındada kırmızı et yada beyaz et 2 saat geçer antreman antremandan gelirim yarım ekmek arası 2 kutu ton balıgı içinede tadı güzel olsun diye 1 yarım kutuda konserver tatlı mısıırlardan 2 saat geçer kurabıye kek yada herhangi bir çıkolot vs yanındada sut sonrada uyurum ara şeylerimde var tabi aralarda kuruyemişler vs şeyler atarım ağzıma bazende snıckerslardan alırım o çikolotada bolca protein ve karbonhidtar ve kalori olduğu için.

Azi ve Bluesun bunu beğendi.
  6. Bluesun

Bluesun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim inş benim içinde hayırlısı olucak :)

Azi bunu beğendi.
  7. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    rica ederim hayırlısı olsun tek püf nokta sabır bende daha yolun yarısındayım bi bu kadar daha yol gitmem lazım

Azi bunu beğendi.
  8. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    bir de çalışırken bir resim koyalım .)

Azi bunu beğendi.
  9. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Tebrikler...Dostum hırsın yüzünden okunuyor :):)

10. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    killo alırsan gayet iyi olacagı kanaatindeyim bende arkadaslar gibi güzel gelişim başarılar...

Azi bunu beğendi.
  11. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkürler yüz derken surartımı kapamıştım ama .)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:40 ----------

teşekkür ederim yaza kadar 70 olucam umarım

Azi bunu beğendi.
  12. fiko07

fiko07 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba öncelikle şunu söyliyim 5 aydır bu sporun içindeyim durumum seninle aynı 15 yaşındayım 178 boyum 59 kilom var.Başlamadan önce 54 kiloydum 1 ay mass gainer aldım ama şimdi hocam bırakmamı istedi 3 aydırda kullanmıyorum.Bir kaç yerde tiyolarını gördüm dikkate alıcam inşallah bende kilo alabilirim bu arada gelişim süper tebrikler :)

13. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    teşekkür ederim yorumun için
    dediğim gibi tek iş sabır ektomorf vücut çok ani kilo alımı ve kilo verimi yapıyor çok garip bi vücut önemli olan bu klio veriminde vücut gerilemesinde paniğe kapılmadan üstüne üstüne gitmektir ... birde bende sigarada var aslında kurtulabilsem şu sigaradan daha hızlı kilo alacağıma inanıyorum

Son düzenleme: 27 Ocak 2012
  14. karazaki

karazaki Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    hardlıne progaınerı tavsiye ederim kilo almak için şöyle diyeyim 4.5kg hardlıne progaıner ben 20günde bitirdim bunu tam 9kilo aldım sabah 3ölçek kullan üzerine yemek ye sonra antraman sonrası 3ölçek kulllan üzerine yemek ye ve gecede 3ölçek gene azda olsa yemek ye haftada 3kg aldıgını görcen.bazıları alıyor karbonhidratı az az kulllanıyor sonra ben niye kilo alamadım aman haa sende bu hatayı yapma bol bol kulllan.sadece 1kere kullancan karbonhidratı 10kg alınca bidahada kullanmasın karbonhidratı.

15. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    zaten o ürünü alıcam ama o kısa zaman içersinde o kadar çok kilo alımında güç kazandınzmı yani kilo alınca bencte yüksek ağrlıklarlara tüm haraketlerde yüksek ağırlıklara çıktınız mı? kas kg mınız arttımı ? yoksa sadece yağmı arttı? o kısa zaman içersinde o kadar kilo ilginç geliyor?

16. karazaki

karazaki Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    şöyle diyeyim dlxattack ben hacim yaptıgım için aldıgım kilolar azda olsa yag oranında alıyom ama göbege dogru gitmiyor kalıplı oldum yanı benı uzun zamandır görmeyenler şey diyor dev gibi olmuşşsun sen yaa diyorlar kilomu aldın diye soran olmuyor sen düüşünmeden yemek yemeye devam et istedigin kiloya gelene kadar sonra defilasyona girersin cok güzel olur zaten aldıgın kilolları oturdugun yerde almıcan sporda yapınca kalıplı durcan.bench te kesinlikle daha fazla basmaya başladım 4.5kg hardlına progaınerı bizim arkadas 3ayda bitirdi kilo alamadı aynı sabit kilo oldu az az kulllandı.:)

17. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    birkaç hafta içinde alıcam umarım etkisini gösterir

18. kalashnikov

kalashnikov Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Sıkı çalışılmış fakat iyi beslenilmemiş gibi geldi bana. Bu arada 4. fotodaki sırt pozuna bildiğin yarıldım :)

19. PointFlex

PointFlex Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    İdolümsün kardeş, hedefim önce seninki gibi bir vücudum olması. Bana şevk verdin.

20. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    569
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    bende ektomorfum ,yılmadan çalışmaya devam, vucut şeklin güzel kas kütlen artarsa güzel bir vucut cıkacaktır ortaya ,biceps ve sırta ağırlık vermelisin bence

kol antrenmanını bence değiştir 4 hareketten 3 harekete düşür birde öyle dene mesela barbell curl,hammer curl,concentration curl

bende ektomorfum bu arada ilk kilom 53 şimdi 66 :)

Son düzenleme: 28 Ocak 2012

Sayfayı Paylaş