1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

17 yaş. 1 senelik çalışma.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Raito tarafından 18 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 79 üye.
  1. brandt

brandt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    toz kullandın mı? karın kaslarına odaklan

2. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    e tabi öyle olcak salondaki heriflerle karşılaştırma kendini sınıfındaki çevrendekilerle karşılaştır. benim arkadaşlarda öyle ya kürdanlar ya yağ torbası :) benimda vücudum böyle değildi eski resimleride eklerim kilom 66ydı yine ama parça parçaydı şu sıralar yağlandı bana göre daha güzel oldu daha hacimli duruyor ama beğenmeyen çok oldu salonda. ben başladığımdan beri daha fazla yapma diyenlerin sayısını hatırlamıyorum inan :D bu birazda kıskançlık olabilir takmicaz onları t shirt giydiğimde aynanın karşısından kalkıp dışarı çıkasım gelmiyor hala bak 1 sene oldu :) resmine baktım daha bicepslerin tricepslerinin gelişmesi lazım gelişir merak etme disiplinli ve ağır antrenman atmana bak sen.

3. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Kim ne derse desin kas inşası için kilo gerekli. Yoksa hep aynı yerde sayabilirsin. Bulk ve definasyon dönemidaha ne için var ? Onun için takma kimseyi ve önemli olan senin isteğin zaten.

4. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    Trapez ,mide ve üst göğüs eksikliği var. Sırt pozunuda eklemelisin. Omuz ve kollar iyi

5. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Karın ve göğüse daha fazla önem vermelisin. En gelişmiş bölge bana göre biceps. Sporda başarılar..

6. pLayer1_mtn

pLayer1_mtn Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kısa zamanda süper vucut yapmışsın tebrik ederim...Vücudun iyi bu arada umarım bırakmassın.Saygılar.

7. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    hayır. mayısta sıkı bir karın çalışmasına başlicam inş. evet baya bir eksik karın.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:52 ----------

şuan trapez fena değil aslında bu fotolara göre. üst göğüs eksiğim hala var. sıkı çalışıyorum bu ay sonunda olcak galiba bişeyler. en son halimi bu hafta sonu eklerim büyük ihtimal. sırt pozuda eklerim. saol yorumun için.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:54 ----------

haklısın. teşekkürler yorumun için.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:57 ----------

arada bir verdiğim o araları saymazsak bırakmam inş. bu spor nankör mankör ama insan bırakamıyor ki vücut yapınca hele weightlifter :D

8. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel olmuş ya bende de kol 29 omuz kaçtı başladığında?

9. mert34

mert34 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    GİRNE-İSTANBUL
    selam öncelikle tebrikler.
    çalıştıgın yer disco vari olan neresi nerde istanbulda acaba :D ?

10. taskin90

taskin90 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    gerçekten tebrikler orantılı bı vucud olmus ölçülere takılma zaten orantıyı yakalamıssın gıttıkce buyumeye bak bicepslerin gercekten iyi fakat omuz başların da cok ıı gelısmıs trapeze de yuklendıgınde omuzların cok daha ıyı bı gorunum kazanır emınım bu arada arkadasda sormus omuz basladıgında kaç cm di ? tekrar tebrıkler kolay gelsın =)

11. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Eyüp Sultan Spor Merkezi. İslambey mahallesinde.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:49 ----------

teşekkürler. omuzlarım başladığımda 108 cm di.

12. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    vla tebrik ediorum seni güzel vücut olmuş bya dikkat çeker her yerde özellkle kollar için ne çalışıorsun şu an ben de ilk aylarda gzel glştrdim kollaro snra yavaşladı antreman programını da değiştrdim ama omuz sırt göğüs fln iyi sadece kollarım kaldı!!

13. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    barbell, hammer, concentratıon, telde ve scott curl yaptığım biceps hareketleri.

14. tyly12

tyly12 Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    3 hareket mi yapıosun ama tebrik ediorm ii çalışma olmuş

15. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    En son ölçülerimden bu yana 1 ay geçti. Tüm adelelerden yarım cm almışım. Bacaklarım 2 cm ufalmışlar sadece. Bileklerimi ölçtüm bugün ilk defa. 33,5 cm.

Bunlarda yeni resimlerim bugün çekildim.

Ekli Dosyalar:

16. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Güzelmiş ama bicepse daha aşırı yüklenme bence. Arka kol ve ön kola oranla abartı duruyor. Orantıyı sağlamaya çalış bence.

17. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    ölçüde almıyorum ama büyük duruyor anlamadım gitti. çalışınca ama böyle. normalde orantılı duruyor. şimdi bacak,karın ve kanat ağırlıklı antrenmanlar yapıcam. biceps ve omuza fazla yüklenmicem.

18. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Resim sıcakken ki veya bicesp çalışmış halindense kan toplanmış olabilir. Yada genetik bir durumda olabilir.

Kanat için programında barfix, öne latpul down (sırta çekileni genelde önermiyorlar) , t bar kısa tutus rowing hareketleri yoksa hocanla konuşup eklemeni öneririm. Cünki grand dorsal denilen kanatların dış kısmı biraz geri kalms. Bende sırtdan yana sıkıntım vardı. Hiç vurduğunu hissetmezdim bu hareketlerle kanatlarımın çalışırken ağırdığını hissetmeye başlamışdım.

Gerçi anlattıklarımın coğunu biliyorsundur tekrarlamıs olalım :)

19. feradini

feradini Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    Güzel bir vücudun var. Yalnız Omuz/Kanat çevreni yetersiz buldum. Yoğunlaşmalısın

20. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    evet hocam koymuştu programıma ama ben çalışmıyorum onları pek :D barfixleri ağırlıklarla birlikte yapıyorum ve öne ve arkaya lat pull down ı yapıyorum. artık adam gibi yapıcaz başka yolu yok:)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:46 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:44 ----------

kanatta hemfikiriz. omuzlarımla özelliklede omuz başlarımla ilgili hep iyi tepkiler almışımdır. kanattan dolayı belki öyle görünmüş olabilir bilemiyorum sebebini veya bu resimler pek tatmin edici olmamış olabilir ama omuzlarım iyidir.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş