1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

17 yaş. 1 senelik çalışma.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Raito tarafından 18 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 79 üye.
  1. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Kilo : 66
    Boy : 1.71

Kol : 37
    Omuz : 127
    Göğüs : 107
    Bel : 78
    Bacak : 55

1 yıldır yapıyorum.

Ekli Dosyalar:

rockman52, gazapd216, pastnova ve diğer 10 kişi bunu beğendi.
  2. Smiley

Smiley Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Tbrkler çok güzel bir vücut yapmışsın...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:10 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:07 ----------

şimdi insanla senden kesin antreman ve beslenme programını istiyecek, sen onlar istemeden programlarını yaz istersen :)

3. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    yaşına göre çok iyi devam.

4. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Daha ayrıntılı fotoğraf koyarsanız yorumlar daha iyi olur. Aksi taktirde yöneticilerinde uyarısıyla konu kitlenebilir. Gerekli pozisyonlar eksik cünki.

Edit: Kullandığın supplementleride eklermisin

Son düzenleme: 18 Nisan 2011
  5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bencede cok ıyı vucut tebrık ederım. benım de ıstedıgım vucut sızınkının yarısı kadar :) kıloları verdık sımdı kas yapmaya calısıyorum.

emın olmak ıcın soruyorum ek besın alıyormusunuz sanırım ek besınsız bu kadar ıyı olunmuyor

6. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    çalışma ortamı on numaraymış disco sandım ilk bakışta :D

7. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    kollar çok iyi ama kafama takılan bir soru var.Bu kadar kalın kolların var ve 66 kilosun?.Kilon daha çok gözüküyor sanki ben de 66 kiloyum kollarım 34.5 hem benim boyum daha da kısa. kollarım da cılız değil ama acaba benim kemikler mi ağır?

8. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    cok başarılı tbr ederim. ust gogus çalışırsan cok daha iyi olacak. alt gogusun benim gibi sorunlu seninde. yani dar yapılı. bende alt goguste problem yaşıyorum. ne yapalım genetik :D. yaşına gore cok cok iyi bir vucut. tbrler.

9. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    boyun kısa gibi geldi, ama genel anlamda çok iyi kardeşim, başarılar :)

10. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    bu biraz kemiklerlede ilgili olabilir. ama 60 kilo olupta kolları benimkiyle aynı gelen bir arkadaşım var. kol benim en hassas noktamdır bu yüzden biraz üzerine düşmek istiyorum bu konunun :) başladığımda kollarım 27 cm di. arkadaşlarımın arasında en ufak bendim haliyle hırs yaptım zaten kol düşkünüydüm hemen büyüsün istiyordum. ilk ay 3 cm attığını hatırlıyorum kollarımın. sonraları inanılmaz yavaşladı 3. ayda 33 cm olmuştu. 5.ayda 34.5 tu sanırım. uzunca bir sürede öyle kaldı büyütemedim hiç ve moralim çok bozulmuştu yazın elime dumbell almadım :) kilon iyiyse elbet biyerde hata yapmışsındır. ben tricepslerde hata yaptım. hemen hemen her gün extralarına koydum triceps hareketleri ve ağırlıkları arttırdım. 2 aya kalmadan kolum 2.5 cm aldı. bundan öteye gidermi zamanla görücez :) sana tavsiyem kolunun resmini çekip bana at veya kendin incele elbet vardır bir sebebi çünkü kilon gayet iyi.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:35 ----------

evet heryerde farkediliyor demekki :) doğru genetik. üst göğüs hareketleri çok zor geliyor hep kaytarmak istiyorum :D alt göğüs zaten işkence. hep kaytardım ondan :) ama bu genişlemiş hali göğüslerimin. güncel fotolar eklicem bu hafta veya haftaya o zamanda inceleyip yorumlarsan sevinirim biraz daha genişledi gibi çünkü :) saol yorumun için.

11. berkeaydin

berkeaydin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim bende şuan dediğin gibi kol düşkünüyüm ve 27 cm kolum var en kötü benim arkadaşlar arasında aynı durumdayız :D BB ye yeni başladım.Haftada 2 gün kol antremanım var hemen büyüsün istiyorum.174 boy 58 kiloyum.Protein tozu kullanıyorum biceps antremanı için varmı böyle altın pozisyon falan dediğin öğüt :D

12. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul

teşekkürler saolasın. hayır ek besin almıyorum. bi arkadaş daha sormuş beslenmemi galiba. beslenmem gerçekten çok düzensiz arkadaşlar :) bu yüzden bu kadar geç oldu vücudum. düzene sokmaya çalışıyorum işte. hakikaten nerdeyse işin yarısı çünkü. orda işin zorunu yapıyoruz kaldırıyoruz onca ağırlığı sonra eve gidip kolay kısmını yapmıyoruz bu sefer zor kısımda yaptıklarımız heba oluyor. mutlaka düzene sokmak gerek önce kendim için söylüyorum :)

13. Freax

Freax Yeni Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Lüleburgaz-Silivri
    Kolların 37 olmasına rağmen gayet azman duruyor.Benimde koldan yana sıkıntım var ama sanırım biraz genetik 9 ayda 27 cmden 34 cmye ulaştırabildim ancak.Haftada kaç gün çalıştığını öğrenebilir miyim? Ayrıca biraz trapez çalışsan hoş duracaktır

14. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Işıkdan net gözükmesede 1 yıla oranla hacmin iyi görünüyor. Ayrıntılı 1-2 foto daha koyarsan güzel olcabilir. Benimde kol şuan 35 cm ama 1. yılıma kadar (11.06.10' de başladım) 37 cm kadar olcağını zannetmiyorm (diğer ölçülerimi almadım hiç ama göğüslerim büyük olduğunu hocam her seferinde diyo benm genetiğmde o galiba :)). Yani vücüdunu küçük görmemelisin.
    Kısaca vücudun sağlam. Başarılarının devamını dilerim thums:

15. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    yeni resim koyucam inş 1-2 hafta içinde.

nitrofull whey protein %100, amino 6100 ve şu sıralar hardline burner kullandım vücutta gözle görürlür bir yağlanma vardı kilo almamla birlikte gelen.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:12 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:08 ----------

bende 5 ayda yapmıştım o dediğini. yukardaki yorumları takip edersen elimden geldiğince cevaplamaya çalıştım nasıl yaptığımı. bu arada eksik kalan bişey var onuda burdan cevaplym. kol göğüs gibi değildir. göğüse hergün basarsan ufalır ama kola hergün yüklendiğimizde büyüdüğünü görürüz şahsen gördüm. biraz tuhaf gelirmi bilmem ama ben hergün yapıyorum kol. haftanın 5 günü idman atarım 5indede mutlaka girerim biceps ve triceps. dinlenme süreleriyle yorgunluğunu ayarlaman lazım ama. aksi takdirde vücut kaldırmaz.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:15 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:12 ----------

haftada 2 gün olmaz. kaç gün gidiyorsan 1 gün boşluk bırak diğer hergün yap. kol zor gelişir 2 günde dahada zor gelişir. ayrıca mutlaka kilo al. öncelikli hedefin kol değil kilo olsun. altın pozisyonum barbell curl :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:15 ----------

beslenmem söylediğim gibi gerçekten bozuk. ama kilo aldığım dönem günde 5 öğün makarna ve tavuk ağırlıklı beslendim. sabah, öğle, antrenmandan önce, sonra ve yatmadan önce olmak üzere 5 öğün ve tıka basa değil. kilo aldıktan sonra vücudum çok daha oturaklı olmuştu ama biraz yağlandırmak istiyordum 0 yağ durmasından sıkılıp makarnayı baya bi yağlı yedim şu son dönemde yağlandı epey vücudum. dolayısızla hacim olarak genişledi benim daha çok hoşuma gidiyor açıkcası ama olumsuz tepkilerde aldım. yağsız vücut düşkünü bir hocam varda :)

16. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    ek besın derken sanırım proteın tozu kullanıyorsunuz degılmı cunku ben neyazıkkı kullanamıycam proteınsızde sızınkının yarısı kadar olsa yeter benım ıcın amacım hep zayıf olmaktı sımdı zayıfım kaslarda var tabı ama o akdar parcalı degıl ne yazıkkı ev yemegıyle zor oluyor :)

17. Raito

Raito Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    kilo aldırıcı protein tozu hiç kullanmadım. başladığımda 58 kiloydum 1 senede 8 kilo aldım sadece. ve ilk 5 ayda hiçbir supplement kullanmadım gayette iyiydi vücudum parça parçaydı. günde 5 öğün yede gör kilo alıyormusun almıyormusun :)

Cidade de Deus bunu beğendi.
  18. by-Exo

by-Exo Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Yaşına göre çok güzel bir vucut kollar zaten ayrı bi dünya :)

19. tugi190794

tugi190794 Üye

Beğenileri:
    119
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İSTANBUL
    kardeşimi tebrik ediyorum , güzel vücut yapmış :)))

20. xfactory9025

xfactory9025 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    yok ben kolum kötü demedim de senin kilo daha fazla gösteriyor manasında dedim.Sadece kol için değil.Boyun benden uzun olmasına rağmen kilolarımız aynı olmasına rağmen vücudun daha kalıplı duruyor o manada dedim.Benim de en sevdiğim bölge koldur çünkü hep göz önündeler.Sınıfta en kalıpsız kişi benim ama kollarım herkesinkinden iyi sınıfta. t-shirt yapışıyo gibi bişe vücudum da ufak olduğu için haliyle s beden giyiyorum.Senin kadar kolum olsa heralde yırtılırdı t-shirt :D..Vücutculara göre kolum ufak görünebilir ama dışardaki insanlar bu görüntülere alışık olmadıkları için onlara daha büyük görünüyor.Bana yeter artık daha yapma diyenler bile var..Ben bi de protein tozu vs. kullanmadım beslenmeme dikkat edemedim onun da etkisi olabilir kollardaki küçüklükte ama benim hedefim 35cm daha fazlasını istemiyorum ama olursa da hayır demem :D
    Fotoğraf olarak forumda bir konum var koluma ordan bakabilirsin
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/5-5-ayl-k-al-t35668.html

Vücudun gerçekten çok güzel bence kemiklerin hafif çünkü bu kiloya rağmen vücudun çok dolgun ve hacimli duruyor.Başarılar.

Son düzenleme: 19 Nisan 2011
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş