17 yaş 1.75 Boy 50 Kilo

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve frknkn66 tarafından 30 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. frknkn66

frknkn66 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bilgilerim başlıktaki gibi cok yagsız ve zayıf bir vücudum var bodye başlıyorum bana yardımcı olabilecek varmı? Birde Fotograf Atayım Karın bölümü ağırlık olarak oraya çalışacağım.

Yardımlarınızı bekliyorum.

weightlifter

2. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    yanlış anlama ama yaş ve boyuna göre kesinlikle çook zayıfsın kesinlikle gaza gelip yüksek ağırlıklara zorlu idmanlara girme mevcut olduğun vücudunu yitirirsin yani kas kaybı gerçekleşir ağırdan yavaş başlamalısın bi 10-15 kilo alsan iyi olur diye düşünüyorum ama bunları sırf yağ olarak değil kas olarak almalısın. Spor salonunda sana 1 aylık bir alışma süreci vericeklerdir basit hareketlerle bu süreci küçümseyip dediğim gibi gaza gelme ve beslenmene dikkat et benim söyleyeceklerim bu kadar.

3. frknkn66

frknkn66 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler zayıf olduğumu biliyorum yanlış anlaşılacak bişey yok :D öerileri için bir kez daha teşekkür ederim

4. enter33

enter33 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    1.5 sene önce aynı boy ve kiloda baslamıştım. Şu an 180 im ve 66 kiloyum hala kilo almaya çalışıyorum. Fakat bu 15-16 kilonun çoğunluğunu kas olarak aldım. Hafif hafif, bilgi edinerek, hareketleri öğrenerek ilerle. Bi kaç ay sonra proğramın ağırlaşıp, vücudun toparlanınca yavaştan seni zorlayacak kilolara girmeye başla. Ben vücudumu zorlayacak kilolara girme cesaretini ilk 5 aydan sonra edinmiştim. O zamana kadar hep aynı kilolarda hafif çalışmışım meğer. Salondaki tecrübeli kişilerin çalışmalarına bak o şekilde kendini zorlamaya çalış ağırlıklarda. Tabiki bi kaç ay sonra. Birde tabiki ağırıklar kendine göre zor olacak. Yani bi bakacaksın adamlar bench de senin ıkındığın kiloyla ısınıyor. Ama o kilo seni zorluyorsa sen onda gireceksin önemli olan o

5. dlxattack

dlxattack Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    umudunu yitirme kardeşi bende bu spora 54 kilo 175 boy başladım 17 yaşında başladım senle aynıydı vucudum senden + noktam tek karın kasım vardı ama 1.5 senede 74 kıloya kadar cıktım sakın ha sakın umudunu yıtırme herşey senın elınde saglam bır calısmayla ıstedıgın vucudu yakalayacagına emınım ;)

Sayfayı Paylaş