17 Yaşındayım Kilo Sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mcansanda tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mcansanda

mcansanda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaslar benim sorunum kilo 17 yasima yeni girdim ve boyum 172cm kilom 47 48 kg kilo derdim var nasol kilo alsam body salonuna felanmi yazilsam kilo alsbilirmiyim yardimci olabilirseniz cok sevinirim

2. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Vücut tiplerini detaylı bir şekilde araştırmalısın kendi vücut tipini belirledikten sonra işe koyulmalısın.Spor salonuna yazılabilme imkanın varsa kesinlikle yazılmalısın.Beslenmede dikkat etmelisin.Kalori alımını çoğaltırsan ve antreman yaparsan kas kütlesi olarak kilo almaya başlarsın.Önceden açılmış konulara göz atmanı tavsiye ederim.

3. mcansanda

mcansanda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Salona yazilma imkanim var ama cevremdekiler olumsuz yonde etkiliyorlar alay etme vs.

GT-I9082 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    O tip davranışlara alışacaksın insanlar yapamazlar yapamadıkları içinde seninde yapamayacağını düşünür yada yapmanı istemezler ve sana "yapamazsın" derler dalga geçerler sen onları boşverip yoluna bakıcaksın.Forum bilgi konusunda çok zengin araştırırsan kısa sürede bilgilenebilirsin.Sana ilk başta vücut tiplerini araştırmanı tavsiye etmiştim şimdi ufaktan bi giriş yapıcak olursam ektomorf bir vücut tipine sahipsin yani kilo almakta zorlanan bir vücut tipin var ama bu sorun değil forumda bu vücut tipinde olup çok iyi başarılar elde edenler var.

Ektomorf vücut tipinde olup çok iyi bir gelişim kaydedenlerden biri
    Ektomorf Yapıda 2 Senelik Değişim | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

5. MertBND

MertBND Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşım bak bende 18 yaşındayım 55 kiloyum kimseye aldırma kendileri başaramaz onun için cevresindekileri kıskanırlar bu normal şuana kadar başıma oyle birsey gelmedi ama sen aldırmamaya bak guzelce git sporuna yavas yavas alırsın kilonu bende kilo almak icin yazıldım spora insallah amacın ulasırsın tahmin ediyorum ki biraz azim edersen kilo alırsın. İyi akşamlar.

6. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Besinleri kalori değerlerini öğren, günde 2500-3000 kalori almaya bak, baktın olmuyor 3500'e çıkarsın. Bu yolla kilo almaman imkansız, mantık çok basit. Vücudun ihtiyacının üzerinde kalori alırsan kilo alırsın. Salona da yazıl, 1 yıl sonra sen dalga geçenlerle dalga geçersin.

Sayfayı Paylaş