17 Yaşındayım 1.70 boy 89 kilo yardım eder misiniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yektaakturk tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. yektaakturk

yektaakturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abilerim ablalarım sizlerden daha iyi yardım bulamayacağımı düşündüm ve foruma kayıt oldum.17 yaşındayım ve lise 3. sınıfa gidiyorum.6 yaşından 14 yaşına kadar profesyönel yüzdüm,SBS sınavı için yüzmeyi bırakınca ve yüzerken deli gibi beslendiğim için kendim farketmeden kilo aldım bi baktım yağ olmuş her tarafım ve gömleklerim dar gelmeye başlamış. Son olarak 3 yıldır hiç bir şey yapmıyorum arada halısahalar olsun okulda beden eğitimleri filan sadece o kadar 89 kilo oldum ve en azından ağustosa 15-20 kilo vermek istiyorum.Ne yapmalıyım yardım eder misiniz?Şu aralar beslenmeme dikkat etmeye çalışıyorum ama arada çikolata dondurma vs. kaçırıyorum.Spora başlamalıyım nasıl bi program izlemeliyim nasıl bi diyet yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.Bu aralar şu beslenmeyi yapmaya çalışıyorum;

Kahvaltı:7.55
    1 dilim tereyağlı kızarmış ekmek istediğim kadar peynir 2 yumurta portakal suyu

Öğlen: 12.45
    Börek vb. yemek istemediğimden okulda hangi yemek çıkarsa yiyorum.Yemek kartı sistemi var sulu yemek çıkıyor ama mutlaka pilav ya da makarna oluyo yanında çorba yok ekmeksiz onu yiyorum.

Okuldan gelince 3.20

Okuldaki yemekten sonra acıkıyorum burdada evde ne varsa yiyorum.Bunu yanlış yapıyorum sanırım.

Akşam 19.30-20.30
    Evdede normal sulu yemek oluyor genelde onlardan besleniyorum.

21.30-22.30 gibide meyve filan yiyorum.

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş