17 subat 2014 yag yakimi baslangici

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Gncmrt tarafından 16 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gncmrt

Gncmrt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar merhaba. Yaklasik 9 aydir vucut gelistirme yapiyorum bunun son 3 ayi ise daha duzenli ve supplement destekli ( optimum protein tozu ve gaspari amino asit son 1 aydir optimum cretain) Boy 180 kilo 84 yag oranim iki hafta once yuzde 15 cikti. Yarin yani 17 subat 2014 itibari ile yag yakimina basliyorum. Ilk hedefim yag yakici kullanmadan sert bi diyet yapmak. 0 seker 0 alkol karbonhidrati da sadece sabah yulaftan almayi dusunuyorum. Gunun butun kalan ogunleri haslama tavuk ve sebze ( brokoli, kabak , kuskonmaz, fasulye ) gibi. Amacim hazirana kadar yag oranimi tek hanelere indirmek. Her hafta fotograf koymayi da dusunuyorum destek ve onerileriniz icin simdiden tesekkurler umarim basarili bir yag yakimi olur

2. rapperuzi

rapperuzi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    hemen bir 3 ana öğün önerebilirim sabah 2 yumurta akı 100 gram lor peynir yeşil çay 2 dilim çavdar ekmeği 1 adet domates öğlen haşlanmış suyu iyice süzülmüş yarım tabak makarna içine lor peyniri 50 gram yanına 1 kase yoğurt ve brokoli salatası akşam koca bir kase salata derya ton balığı 1 konserve 2 adet yumurta akı 50 gram lor peyniri bunları salatanın içine koyuyoruz yanınada taze sıkılmış portakal suyu
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Şubat 2014 ---
    ara öğünleri kendin ayarlayabilirsin

3. Gncmrt

Gncmrt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Şubat 2014 ---
    Saolun tavsiye icin dediginize yakin bir program izlemeyi dusunuyorum karbonhidrati da sadece yulaf ve siyah princten almayi dusnuyorum daha etkili olucaktir

Sayfayı Paylaş