17.04.2014 günlük başlangıcı

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve dragosercan tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. dragosercan

dragosercan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar dün spora yazılmıstım. bugünde yağ yakmaya ve kas kütlesini arttırmaya yönelik diyet artı spor programıma baslamıs bulunmaktayım. diyet programım söyle:

5:30 kalkış :2 su bardağı su
    6:30 bi kase yogurt içine 100 150 gram lifalif yulaf ezmesi 1 fincan yeşil çay
    7 ile 8 arası 1 saat koşu
    8:30 2 adet grenada thermo yağ yakıcı 3 adet yumurta beyazı 1 adet domates tam tahıllı bugday ıkı dılım arası lor peynırlı cok kızarmıs tost
    12:00 1 adet elma
    15:00: 1 adet light ton balığı 1 fıncan yesıl cay
    18:00 2 adet grenada thermo yag yakıcı sonra 200 gram tavuklu salata
    17:00 fıtness...
    arkadaslar 12:00 da yedıgım elma yerıne bazen 7 8 adet kuru kayısı yemegı dusunuyorum bunun yanı sıra gunde 3 lıtre su ıcmeyı planlıyorum. yesıl cayı gunde 2 fıncan ıcıyorum cunku grenada yag yakıcının ıcınde yesıl cay ozu falan fılanda var fazla abartmamak ıcın..

boyle bı programda kas kutlesını arttırıp yag yakımı yapabılırmıyım ??

boy: 1.89 cm
    kilo 85

yag oranımı falan daha ölçtürmedim..

bel ve karın bolgesınde vucuduma oranla fazla yaglanma mevcut amacım onları erıtıp gogusdekı hafıf yaglanmayıda erıtıp duzgun bır vucuda sahıp olmak..

BİRDE BU BESLENME PROGRAMI YETERLİMİDİR ONUN HAKKINDA EKLEME CIKARMA YAPMAM ICIN YARDIM EDER MISINIZ

Son düzenleme: 17 Nisan 2014

Sayfayı Paylaş