161 boy 60 kilo kollarım çok ince..protein tozu kullanmayı düşünüyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mky212 tarafından 9 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mky212

mky212 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba 32 yasında 161 boy 60 kilo kollarım çok ince ve cılız, hoca ilk 6 hafta lık program verdi, güçlenmek için olduğunu söyledi fakat ağırlık felan kaldırdığımda kaslarım sertleşiyor bir gün sonra pamuk gibi oluyor nerdeyse,
    yağ ölçümü gibi testler yapıldı, su anda üçüncü haftadayım,hedefim öncelikle kollarımı kalınlaştırmak ve şekillendirmek bu aşamada scitec isobest isminde bir protein tozu buldum kullanmayı üşünüyorum, bu konuda görüş ve düşünceleri olan vars apaylaşabilirler mi ? ayrıca bunun dısında kas kütlemi artırmama yardımcı olacak başka bir marka önerisi olan var mı ?

Protein Tozları | Scitec IsoBest 900gr

antreman sonrası için kas kütlesini artırmak acacıyla bu ürünü kullanmayı düşdünüyorum, sıfır yag yazıyor bu ürünü kullanan lar var mı acaba, ?

2. antikky

antikky Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Daha yolun çok başındasın 3 hafta bu serüven içersinde çok daha erken.
    En azından 3 ay bir geçsin,şeker ve yağdan uzak durun.Forum'da beslenme ile alakalı bir çok yazı mevcut.Tavuk bizim en sevdiğimiz yemek..Ben 5-6 aydan önce bir sonuç görmek için erken olduğunu düşünüyorum.. Ve tabiki protein tozuna başlamak için de..

mky212 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş