1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

16 Yaşindayim....

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve professionalsh tarafından 12 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. professionalsh

professionalsh Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar herhangi bir salona gitmiyorum sadece sabahları koşuyorum.(1 ay oldu koşmaya başlayalı)Bir de bağ bahçe işleri işte...:D Herhangi bir çalışma yapmıyorum.... Sanırım bu vücut sadece genetiksel...:DMalesef boyumda genetiksel (Acaba boyum 20 yaşıma kadar 170cm olur mu?)

Abilerim lütfen bakın bende temel varmı geliştirmeye değermi?Ayrıca body yapmak boyun uzamasını engelliyo diyorlar.Eğerki asılsız suçlamalarsa salona gidip geliştirmeyi düşünüyorum.

Boy:165 Kilo:52 Diğerleri:Ölçemedim...:(

NOT:Tek başıma bu kadar fotoğraf çekebildim.Daha sonra güzel resimlerle editliycem.

2. jodybuilding

jodybuilding Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım Vücut yapın gerçekten bu spora elverişli, bence biran önce bağ bahçe işlerindeni bitirdikten sonra bir salonda pilanlı programlı çalışmaya başla,1 senede çok güzel bir görünüm alacaktır vücudun...Zaten tam gelişme çağındasın ideal bir yaşın var...

Diğer Soruna gelince body yapmak boyu kısaltırmı?

ARkdaşım bu laflar kulaktan dolma, milletin bir bilgisi yok, ondan duyduğunu başakasına söylüyor...

Aksine boyu kısaltmaz uzatır, tam gelişme çağındasın....

Sana söylenenler genelde Halter sporuyla ilgilenenler için geçerli...

3. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    ben seni 4-5 aylık sporcu sandım ilk gördüğümde spora elverişli vücudun var bence çalış bodyde senin yaşında başladım 5 cm boyum uzadı 1 yılda

4. burakula01

burakula01 Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İsT
    1-2 sene sonra başlarsın şimdilik erken . bol bol yüz .

5. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    bencede genetik harikasısın en kısasürede spora başla.

6. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    309
    Ödül Puanları:
    73

arkadaşı bu kadar gaza getirmemek lazım.Bence de 1-2 sene bekle body için yüz basket oyna ama spordan uzak durma.Üniv. hedefin falan varsa önce ona odaklan sonra güzel bir şekilde başlarsın.

7. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    ben bodyle 13yaşından beri uğraşıom ozamn başladığımda boyum 152idi şimdi 176 body yaparsan boyum kısa kalır die düşünme eğer bu sporu ciddi yapmayı düşünüosan şimdi başla genetiğinde güzel body için ben zamn kaybetmeden başla derim faydasını görürüsün erken başlamamnın

8. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.905
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    slm beat mi,arkadasi motive etmeye calisman cok guzel ama bu verdigin ornekteki mantik biraz yanlis olmus,neden dersen sen kendi boyunun bu sporu yapmadigin zaman kac cm e kadar uzayabilecegini bilmemendir.

buyume cagindaki kisiler icin yapmamasi gereken yani boy a etki edecek hareketler forumda yazilmistir.

9. professionalsh

professionalsh Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    saydam@:
    Arkadaşım ben forumda çok yeniyim nerde hangi konu başlığı altında bulabilirim bu konuyu.Bana bi link verebilirmisin.

10. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.905
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    suan fazla vaktim yok,aksam bakar,buraya yazarim.

11. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.104
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Saydam doğru olarak vurgulamış, örneğindeki mantık yanlış

neden yanlış dersen anlatayım
    Kişilerin boy uzamasında en büyük rolu genetik faktör oynar aile genetiğinde örnek alt limiz 1.50 üst limit 1.70 ise en fazla üst limite kadar uzarsın 2.00 metre olamazsın

uzamak sadece sporun verdiği bir şeydeğildir urada beslenmeninde rolü büyüktür

yapacağın sporda oturarak yada ayakta hiç bir zaman ağır press girmemelisin kimileri hiç press yapma desede ben buna katılmıyorum çünkü ağırlık sadece kası etkiliyor diske yük binmiyorsa sorun yok demektir anlayacağın press hareketlerinde örneğin neck press sadece kaslarını çalıştıracak ağırlığı seç bu bar hariç 4 kg olabilir 2x2 yani ve kimsenn bu ağrıkta boyunun uzamasının duracağına zannetmediğim gibi pressiz bir çalışma ilede şekilsiz gelişiceğini biliyorum..

12. voicekiLLer

voicekiLLer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fotoğraf çekerken çok feci kasmışsın kendini :) şimdilik yüz bence.. ya da başlıycaksan fazla zorlama kendini... bağ bahçe işleri de kas yapar ya bence :D dengeli olmaz ama işe yarar.. bol bol yüz.. ben yüzemedim sen yüz bari :(

13. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.104
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Neden kişileri küçük düşürücü yazıyorsunuz ne demek bağ bahçe ,kendini kasmak, lütfen konulara uygun konuşun bu ilk ve son uyarıdır

14. voicekiLLer

voicekiLLer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    küçük düşürmekle ne alakası var.. ben de uğraştım bağ bahçe işleriyle ordan biliyorum.. fotoraf çekerken çok kasmış dememin nedeni de 2. fotoğrafta ağzının bi kısmı görünüyor.. orda baya bi kasmış kendini işte.. ya da herneyse.. bir daha uyarmazsın olur biter..

15. oc1987

oc1987 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    GAyet güzel

wucut yapın çok iyi.Şuan senn için en iyi spor yüzmek özellkle sutopu.2 sene sonrada body e başlarsın 10 numara olursun walla:) ii çalışmalarrbench_O

Sayfayı Paylaş