1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

16 Yaş ev çalışması

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve SMHYLMZ74 tarafından 27 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. SMHYLMZ74

SMHYLMZ74 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    5 kglık dambıl , şınav ve mekik çekerek evde çalışıyorum.Şu anlık amacım sağlıklı ve fit olmak.Önümüzdeki Agustos eylül gibi spor solonuna gitmeyi düşünüyorum.Benim en büyük sorunum ise kilo.1.76 boyum var 60 kiloyum.Ne kadar yemek yesemde, beslenmeme dikkat etsemde alamıyorum.Bundan dolayı kilo aldırıcı almayı düşünüyorum ama kimileri parana yazık protein tozu al diyor..Kimileride karbonhidrat.Bunlardan hangisini almalıyım ?Şimdiden almalı mıyım yoksa spor solonuna başlayınca mı ?

Sadece bu fotoyu yükleyebildim digerlerini yüklerken hata oluştu.

Ekli Dosyalar:

2. Dynamo

Dynamo Üye

Beğenileri:
    1.714
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Vücut çok iyi. Diğer pozlarıda eklemelisin. Ve spora başlamadan önceki fotonu.

3. SMHYLMZ74

SMHYLMZ74 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    2-3 tane daha ekliycektim ama hata veriyor bunu bile zor yükledim deniycem yinede.

4. baskn35

baskn35 Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    jpg yapıcaksın resim türünü

5. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    Vücut İyi Görünüyor. Kilo Almak İçin Karbonhidrat Tozu Kullanılır Salona Başladıktan Sonra Kullanman Daha iyi Olur Forumu İncelemeden En Ucuz Toz Neyse Onu Alayım Deme Forumda Ürünlere Yapılan Yorumları Oku ve Tercihini Ona Göre Yap. Başarılar.

6. SMHYLMZ74

SMHYLMZ74 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Ben evde çalışmaya devam etcem yine artık hangi tozdan alcagıma dediğim aylarda karar vercem belki o zamana kadar biraz kilo alabilirim.

7. Endorphin

Endorphin Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Bende senin gibi evde çalışıyorum kilo sıkıntım vardı spora başlamadan önce 3 ay içerisinde 10 kg aldım şuan 65 kgyim boyum 1,82 bi 10 kg daha alabilsem çok iyi olucak. Vallaha özellikli olarak program falan yapmadım önüme ne gelirse bol bol yedim tabi yumurtayı da eksik etmedim günde en az 2 tane sarısıyla birlikte gece yatmadan önce süt iç bal veya pekmez ile karıştırabilirsin. yüksek kalorili besinler tüket bol bol kolay gelsin :)

Sayfayı Paylaş