16 Yaş Definasyon

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve grkntrpn tarafından 17 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. grkntrpn

grkntrpn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Arkadaşlar Abilerim Hocalarım 16 yaşımdayım toplamda 8 aydır vg ile ilgileniyorum ve yaz geldiği için define olmaya karar verdim.Öncelikle yaptıklarımı yazıp benim yaş gruplarındaki arkadaşlara biraz olsun tavsiyelerimi verip gelecek gelişmelerimi de paylaşmayı düşünüyorum.

Yaklaşık 15-17 gündür yediklerime dikkat etmeye başladım ve hayatımdan çikolata,kola, ve beyaz ekmeği çıkardım.Kullandığım besinlerin yağsız olmasına dikkat ettim ve az yeme gibi bir düşüncemde olmadı ve anladım ki gelişim çağında olduğum için vücudun zaten yeterince yakabiliyor.Yediklerimin listesini ekledim doğrudur veya yanlıştır ben burada kendi uyguladım programı paylaşıyorum bunu da belirtmek isterim

Sabah: tavada pişmiş 5 yumurta beyazı, 2-3 dilim tam tahıllı buğday ekmeği
    Öğlen: 1-1.5 tabak bulgur pilavı
    Ara : 1 tabak meyve
    Antreman Sonrası : ProteinShake
    Akşam : 1-1.5 tabak pilav,200 gram tavuk göğsü

Sadece bu programı fazladan bir kardiyo çalışması yapmamama rağmen yaklaşık 15-17 gün içerisinde sadece kola,çikolata beyaz un ve yağı keserek iyi bir gelişme olduğunu düşünüyorum gelecek haftalarda da yine nasıl bir gelişme gösterdiğimi paylaşacağım iyi çalışmalar.

2. GECMİSH

GECMİSH Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Alt göbekteki derileri cimciklemeden koy fotoğrafda ona göre yorum yapsın insanlar :D

Onur Berk Karahan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş