16 Yaşındayım yeni başlıyorum.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve anllongan tarafından 25 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. anllongan

anllongan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Merhaba abilerim arkadaşlarım.16 Yaşındayım.Boyum 1.65 biraz kısayım ve yağlarım var 65-70 kg civarındayım. kendimi geliştirip öncelikle fazla yağlarımdan kurtulup sıkılaşmak istiyorum.okulların kapanacak olmasıyla 2 hafta içinde salonuna başlıycam ve kendimi en kötü hissettiğim bir yönüm var kendimde jinekomasti olduğunu düşünüyorum.Göğüslerim fazla yağlardanmı yoksa jinekomastidenmi büyük bilmiyorum fakat biran önce kurtulmak istiyorum.Sosyal anlamda beni çok kısıtlıyo ve özgüven kaybetmeme neden oluyor.Karar verdim forumdaki abilerimin başarılarından örnek alıp vücut geliştiricem.2-3 gündür beslenmeme dikkat ediyorum.4 er kiloluk 2 dumbell la setler halinde çalışıyorum.Şınav mekik ve barfix çalışıyorum Evde. Beslenme olarak artık hiçbir gazlı içecek 1-2 dilim tam buğday dışında ekmek yemiyorum.sabahları 2-3 yumurta beyazı,2 bardak süt ve lor peyniri yiyorum.Öğlenleride tam bir program koyamadığım için henüz 1 paket form bisküvi ile gidiyorum.Yaz sonuna kadar fazla kilolarımdan kurtulmak istiyorum ve boyumuda uzatmak istiyorum.Tüm yorumlarınızı bekliyorum.İyi kötü hertürlü öneriye açığım iyi günler.

2. anllongan

anllongan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    2 Hafta demiştim fakat bugün itibariyle salon a kayıt oldum.Tüm önerilerinizi bekliyorum.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Forumda ilgili bölümler okunmadan konu açılmıştır.Aşağıdaki bölümlerdeki sabit başlıkları okumanızı rica ederiz.

Link : Beslenme - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Yeni Başlayanlar Bölümü - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Antrenman:Bodybuilding & Fitness - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    Yağ Yakıcılar ve Yağ Yakımı - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş