16 yaşındayım boy ve sakal telaşım lütfen bakarmısınız

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Lynx123 tarafından 26 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Lynx123

Lynx123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abiler,ablalar bana yardımcı olabilcek herkese öncelike sorum şu 21 gün önce 16 yaşıma girdim. boyum şuan 1.77 kısa olduğumu düşünüyorum. yani annem 175 babam 1.79 genetik olarak hesaplamada 1.83.5 çıkıyorum. düzenli beslenen, yüzmeye önem veren futbol oynayan voleybolu arada oynayan birisiym. sütümü içerim balık gibi şeyleri yerim. boyum daha uzar diye düşünüyordum ama bazı yerlerde sakalı çıkanın boyu uzamaz gibi okudum. benimde sakallarım çıktı yani bende jilette makineyle vurdum çoğalttım tabi. çok yok ama sert olmayan ve seyrek olarak sakallarım çıkıyor. yani boyum kaç olabilir? daha ne kadar uzayabilirim? boyumun 1.86 civarı olmasını istiyorum çünkü modellik yapmayı istiyorum. en çok istediğim şey boyumun 1.85 .188 arası olması. sizin sakalınız çıktıktan sonra boyunuz uzadımı? lütfen tecrübeli abilerim bi yardım edin. burda çoğu kişiyede ışık tutmuş oluruz.

2. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Hic unutmam lise 1 de omzuma gelen arkadasin lise 3 te ben omzuna geliyordum.
    Yani belli olmaz ne desek yalan olur.beslenmeni sporunu yap.temelin saglam olsun.1.85 olmada 1.83 ol.saglam temelin olsunda .bikac santimi takma.takilma bu sakal cikar uzamazsin olayina
    Belli olmuyor bu isler.

3. FanDzeghi*

FanDzeghi* Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    3
    Sakalım 6. Sınıfta çıkmaya başlamıştı. O günden bu yana 15-20 cm uzamışımdır. Şuan 184cmyim. Sakal çıkması iyidir :)

4. kaan24

kaan24 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    5. sınıfta sakal traşı oluyodum boyum 1.82 bilemedim

Sayfayı Paylaş