16 Yaşındayım 7 aylık vg ciyim Sorum olacak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Tuzuner tarafından 17 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Tuzuner

Tuzuner Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar
    Yaşım 16 Geçen yıl Nisan ayından beri vg yapıyorum Ramazanda 1 ay bıraktım fakat ardından tekrar başladım 1 Kutu universal 2700 (350 Tablets ) Hala kullanmakta devam ediyorum ayrıca düne kadarda true mass protein tozu 2,61 kg lik kullanıyordum şu anda oda bitti
    Boyum : Spora başladığımda 1,90 dı şu anda 1,89 1,88 civarıyım
    Kilom : Başladığımda 69 iken şu anda 77
    Omuzda ilk başladığımda 5 5 10 kilo girerken (Enseye press) Şu anda 40 kiloya kadar piramit ile çıkıyorum
    Benc press de ise 2 hafta boş barla yaptığım benc e şimdi 60 kilo giriyorum
    Vücüdum kemik torbasıyken şu anda eski halime göre gayet iyi toparladı fakat üniversiteye hazırlandığımdan dolayı ayrıca tenis oynadığım için Sporu yaza kadar devam edip sonra bırakmayı düşünüyorum . ama kas kütlesini korumak için , evde çalışmaya devam edeceğim 2 adet dambıl ile .

Spor salonomuzdaki hocada biraz bilgisiz ve eksik yeni olduğu için sizlerden yardım almam gerekiyor

Sizce bırakacağım için önümüzdeki 6 ay nasıl bir çalışma programı izlemeliyim Çünki tenis oynuyorum ve tenisde benim işime yarayacak kas gruplarına daha çok önem vermek isterim ayrıca bırakacağım içinde uygun bir çalışma stili önerirmisiniz

mesela şu anda aşırı ağır giriyorum kendime göre gayet memnunum

Fotoğraflarımı yakın zamanda ekleyeceğim eleştirilere açığım teşekkürler

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  3. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kısalmasının sebebı kemıklerının yumusak yapıda olması oda genetıgınden kaynaklıdır ama tabıkı bu sporu yaptıkca sertlesecek .

Sayfayı Paylaş