16 yaşında erkeğim, vücudum kız vücudu gibi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nojoy tarafından 25 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bu göğüsler herkezin problemi sanırım bende 17 yaşındayım doktora gittim jınekomastı varmıdır dıye bana cok az var dedı sımdı hıcbırsey yapamayız ergenlık cagındasın 19 -20 yasına kadar kendılıgınden duzelır eger duzelmezse gelırsın kontrol ederız kafana hıc takma dedı doktor sadece elıyle kontrole ttı yag ölcumu gıbı seylere ıhtıyac duymadı yasımdan dolayı benım bır gogusum dıgerındende buyuk buda bir dert valla hem yaglı hem orantısız cok sınır bozucu kendımden ıgrenıyorum plajdakıler kım bılır neler dusunuyordur

nojoy bunu beğendi.
  2. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Göğüs şişmesi ergenlikte olur.Benimde başıma gelmişti,doktora gittiğimde Cabarov'unda dediği gibi sadece eliyle göğsüme baktı ve her hangi bir sorun yok dedi.Sonra 1 ay geçti yada geçmedi kendiliğinden eski haline dönmüştü.

Sen bence iyi bir salona yazıl.Hazır yazda gelmişken spor yap,verilecek kilo yada yağın varsa ver,iyi ve sağlıklı beslenme ile yazı verimli geçir.Fazlada kafana takma kilon boyuna göre iyi.Sadece biraz fazla yağın olabilir o da zaten spor yaptıkça ve diyet yaptıkça gider...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:37 ----------

Yağ oranını azaltıp kas kütleni artırmak istiyorsan hemen bir salona yazılıp spora başlaman lazım.İlk başlarda Yağ yakıcı kullanmana yada ek maddeler kullanmana gerek yok.Düzenli spor ve düzenli beslenme+dinlenme ile vücudundaki kas kütleni artırabilir,yağ oranını da azaltabilirsin...

nojoy bunu beğendi.
  3. eliasodd

eliasodd Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar adam zayıfım dememiş ki neden hemen kilosuna vuruyorsunuz? Göğüsleri veya kalça tarafından yakınıyor sanırım.

4. rert

rert Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Kız vücudu derken ? Dolgun mu yoksa cılız mı orayı anlamadım ? :)
    Eğer dolgun dersen,belki ama cılız olmana pek ihtimal veremedim. :D

Sayfayı Paylaş