16 yaşında erkeğim, vücudum kız vücudu gibi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nojoy tarafından 25 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. nojoy

nojoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    170 cm boyundayım ve 70-72 kilo civarındayım.

1. sorun vücudum kız vücudu gibi bu yüzden evden cıkmaya utanır hale geldim. ne yapmam gerekir lütfen yardım edin .:(

2. sorun ağustos başlarında kick box başlayacağım fakat bacaklarım cok gucsuz (zamanımın çoğu bilgisayar karşısında)??duhduh

2. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    body yap bölece şişersin işde

3. BiLL

BiLL Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Kız gibi derken :) Şaka bir yana aslında fazla zayıf değilsin boyuna göre bence kafana cok takma ergenlik dönemindesin hormonların deli gibi sivilcelerinde cıkıcak kiloda alıcaksın. Sitemizde bulunan programları uygula yeni başlayanlar için vücudunu alıştır 18-19 yaşındada spor salonuna yazılarsan güzel sonuç alırsın.Abur cubur fazla tüketme.Şimdilik her şeyi zamana bırak...

nojoy bunu beğendi.
  4. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    dostum yapman gereken bir spor salonuna yazarak bu spora başlaman yılmadan devam ediceksin iyi besleniceksin ve sonunda iyi yerlere geliceksin iyikide bu spora başlamışım diyeceksin.Sürekli forumu oku araştır burdan öğrenmen gereken çok şey var.Ama zaman kaybetmeden bir spor salonuna yazıl hiç olmadı eve ağırlık al oda olmadı şınav barfiks yaparsın.

nojoy bunu beğendi.
  5. nojoy

nojoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    spora başlamak , olabilir. Kilo versem normal hale gelir miyim?

6. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten ilginç 170 boy 72 kilo çok iyi durması lazım,nasıl kız gibi duruyorsun anlamıyorum 55 kilo desen alıyacağım.Bence genetik bunun tek açıklaması bu.Aynı boyda arkadaşlarım var benden kilolu olanda zayıf olanda var.Aynı boydayız benden kilolu ama benden kalıpsız duruyor.Kilo alıp vermeyle olmaz senin bu iş,omuz genişliği,kemik yapısıyla alakası var.Yoksa o boy-kiloda kız gibi durman imkansız.

nojoy bunu beğendi.
  7. Aichi

Aichi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Boyuna göre kilon normal , kız gibiyim derken daha cok hangi bölgeni kastediyorsun , basenlermi ?

nojoy bunu beğendi.
  8. askndnz

askndnz Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Bence Gögüsleri kastediyor. Hepimizin ergenlik döneminde gögüsleri biraz büyür sonra tekrar eski halini alır kardeşimizin problemi bu bence.

nojoy bunu beğendi.
  9. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    72 kilo çok ilginç ? Ve kendinizi zayıf görüyorsunuz , foto koyarsanız daha sağlıklı yorum yapabiliriz.

nojoy bunu beğendi.
  10. nojoy

nojoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kız gibi derken:" basen kalça göğüs" demek istiyorum

11. cudjex

cudjex Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    zamanımın çoğunu bilgisayar başında geçiriyorum demişsin.."bence" en büyük hata burda..bilgisayara girmek yerine dışarıda yürüyüş yapabilirsin..bilgisayar adamı köreltir düzgün kullanılmadıkça..

benim boyum 1 75 , kilom 53 ..düşün bir de ben nasıl duurum sen kız gibiysen..

nojoy bunu beğendi.
  12. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    acilen spor yapmaya başla , hızlı yürüyüş bir süre sonra koşu. ayrıca kendi ağırlığınla yapabileceğin egzersizler. ( mekik , şınav , çömelme , ) haftada 3-4 gün birer gün dinlenerek düzenli bir şekilde yapmaya başla ve forumdaki beslenme , antrenman başlıklarını İYİCE oku. disiplinli bir çalışmayla sağlıklı ve güçlü bir vücuda sahip olabilirsin. ancak şunu unutmamalısın ; çok çalış , iyi beslen , iyi dinlen.

nojoy bunu beğendi.
  13. nojoy

nojoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kendimi zayıf veya çelimsiz görmüyorum. kalça ve göğüs olarak kiz gibi xS

14. Aichi

Aichi Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Her ne kadar kilon normal olsada göğüs ve basenlerde yağlanma olabilir , Şınav çekmenın göğüsünün sekıllenmesıne yardımı olur, kalça içinde su videodaki egsersizleri uygulayabilirsin http://video.eksenim.mynet.com/video/251699/

nojoy bunu beğendi.
  15. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    iradene güveniyorsan body e yazıl ve sonucu gör . harekete geçmelisin bence.

nojoy bunu beğendi.
  16. erdem11

erdem11 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    nojoy benim bir arkadasım vardı gecen sene boyu 174 kılosuda 75 e yakındı galıba kafasına cok takıyodu sonra bu her aksam bızım stadyumda kosmaya falan basladı yedıklerını azalttı su anda 67 kilo cıvarı bilgisayarda durmak yerine aksam serinliğinde yürüyüşler yap,arkadaslarınla top falan oyna ve yedıklerıne dıkkat edersen kilo verebilirsin diye düşünüyorum.

nojoy bunu beğendi.
  17. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Göğüslerinin olması hem yağ oranının fazlalılığından olabilir,hem ergenlikten kaynaklanıyor olabilir.Ergenlik çağındaki erkeklerde rastlanan jinekomasti,vakaların büyük çoğunluğunda birkaç yıl içinde kaybolur.Kalça sorunu ise genetiğinden kaynaklanıyor olabilir.Bu arada 170 boya 70-72 kilo fazla,forumdakiler fazla olarak nitelemiyebilir çünkü onlar body building vücuduna göre düşünüyorlar Body yani kaslı vücuda göre 77 de kilolu değildir ama sende muhtemelen bir 6-7 kilo verilmesi gereken kilo mevcut çünkü senin vücudun kaslı bir vücut değil sıradan bir vücut o yüzden 170 boya 65 leri görmeden göbek ve kalçanda düzelmelere rastlıyamazsın en azından ver o zaman sorun olursa bir doktora git.

nojoy bunu beğendi.
  18. nojoy

nojoy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumlarınız için hepinize çok teşekkür ederim

19. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    sen kendini kız gibi hissetmiyorsan sorun yok vücudunu değiştirebilirsin...

nojoy bunu beğendi.
  20. creep

creep Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar.

Ben de uzun süre diyet yaptım.

1.80 boy 110 kiloya gelmiştim, sadece düzenli yürüyüş ve koşu yapıp 1 yılda 77 kiloya kadar düştüm. Sadece yediklerimin porsiyonunu azalttım ve abur cubur şeyleri kestim.

Kilo olarak çok denmeyecek bir rakama insemde vücudum hiç fit değil. Baya gevşedim sanki. Sporla desteklemedim diye sanırım böyle oldu.

Bu yaz finallerden sonra başlamayı düşünüyorum spora. Vücudumdaki yağ oranını azaltıp kas kütlemi arttırmak istiyorum.

Acaba nasıl bir yol izlemeliyim.
    Yağ yakıcı kullanmam lazım mı ya da yediklerimde belli kısıtlamalar gidip ağırlık mı çalışıcam?

Ciddi kötü durumda bel bölgesi olsun, kollar olsun. Resmen sarkmış her yerim.

Şu anki durum;

Yardım ve yorumlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler... thums:

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş