1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

16.ncı Yaş, 16.ncı ay fotoları (Güncel)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve serdar_94 tarafından 12 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 51 üye.
  1. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    İnşallah, kime sorsam yaş ilerledikçe adele yapısı artar diyolar. Heralde yaşım artmadıkça bu halimden öteye fazla bi ilerleme göremeyeceğim...:(

2. massari46

massari46 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Karnın kasların eksik gibi . Diğer yerler süper. Biceps Triceps'e artık yüklenme hoş durmayabilir böyle güzel . Kullandığınız Hap veya Protein Destekleri varsa bizede önerirmisiniz ? Yoksa doğal beslenme ile mi yaptınız ?

serdar_94 bunu beğendi.
  3. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkürler. Kullandığım supplementler, iki kez animal pak, Universal GH max, %100 whey protein...

massari46 bunu beğendi.
  4. helof

helof Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    -dayak hocası
    Yer:
    çocuk dayak kurumu
    evet bicepsleri toplarsan daha güzel bir görüntü olur :) yoksa küçük değil yani gayet iyi ama dağınık az set çok tekrar yaparsan toplanır onlar :)

serdar_94 bunu beğendi.
  5. catterpiller

catterpiller Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel tam bi fit vucut olmuş ama sanki 16 aya göre biraz gelişim eksik geldi ben 6 ay civarinda kollari 32den 37.5 yapmştm.Kötü bi yorum olarak algılama vucudun şuan tam orantılı gidiyor ama sanki biraz daha proteine yüklenmelisin gibi geliyor bana yanlışssam düzeltin.Bu arada bnmde yaş 18 6 ay yaptım bi takım sebeplerden dolayı bıraktım şuan kollar 1.5 ayda falan 37e düştü 4 5kg falan verdim bilmiyorum sonumuz ne olacak Ramazandan sonra tekrar başlamayı düşünüyorum :D

serdar_94 bunu beğendi.
  6. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Evet dediğiniz gibi 16 aya göre gelişim biraz eksik bunun endeni ise ilk 8 ayın düzensiz(çöp) olması. Sadece antraman düzenliydi, beslenme çok dağınıktı. Protein içerikler şeyler bile yemiyordum. Ama son 8 aydır beslenmeyi düzene soktum. Bu arada bende ilk başladığımdan beri kolu 28'den 38 e yükselttim. Ama hedefimde 18 yaşımı doldurmadan 45 cm yapmak var. İnşallah hedefime ulaşırım. Yorumları için teşekkürle :)

7. Niaterim

Niaterim Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    tebrikler süpersin

serdar_94 bunu beğendi.
  8. murad1

murad1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Fotolarda yazdığın ölçülerden fazla gibi duruyorsun. Göğüsler zayıf gibi.

serdar_94 bunu beğendi.
  9. ege_2048

ege_2048 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Gayet iyisin yasin icin biz 24 de olduk ama 2 ay yaptik 3 ay biraktik 3 ay yaptik 5 ay biraktik o yuzden azim cok onemli ve sende 16 aydir azmini ve kararliligini surduruyorsun. Aman su steroid denilen zikkimlardan uzak dur, forumda sadece fotolarina baksan bile anlayabiliyorsun kimlerin kullandigini inan igrenc ve cok itici oluyorlar, en estetigi en guzeli seninki gibi dogal olmasi. Bende simdilik sadece amino whey kullaniyorum.

serdar_94 bunu beğendi.
  10. ocali

ocali Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Guzel vucut, tebrikler
    Yasinda daha cok genc, hedefine ulasmak icin daha cok zamanin var.

serdar_94 bunu beğendi.
  11. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yorum için teşekkür ederim öncelikle ve birbilgilendirme yapmak isterim. Ben body yaptığım süre içinde şunu öğrendim, birçok supplement kullandım ve emin olun ki enerjiden başka hiçbir şeye yaramıyorlar. İnsanlar steroidleri itici ve zararlı buluyor ve steroidlerin sadece zararlarından bahsediyorlar. Niçin ? Çünkü bu supplementler ( protein,aminoasit,l-cartinie,glutamine vs. ) satılsın diye. Zaten fit bir vücut yapmak için bunlara ihtiyacınız yok. Özellikle yeni başlayanlara söylüyorum düzgün bir beslenmeyle amacınıza rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. İkinci konuda steroidlerin zararlarının faydalarının yanında çok az bi yer tuttuğu. Steroidlerin zararları aşırı kullanımda ortaya çıkar bi kere ve profesyonel bir hocayla kullanmayanlar bu zararları mutlaka görebilirler. Ayrıca steroid saçları döker diyorlar, bu sadece genetik saç dökülmesi olan insanlarda görülür. diğer bir madde ise steroidlerde ostrojen bulunması. Ostrajen bir dişilik hormonudur. Ama durduk yere koymamışlar steroidin içine. Çünkü steroidlerin içinde testesteron hormonunu yükseltmeye yönelik bir yapı vardır. Testesteron vücutta yükselince kıllar fışkırmaya başlar. Güzel bir görüntü için ostrojen le kıl sorununu yok edip dengeli bir hormon profili oluşturuyorlar. Benim bildiklerim bu kadar. Steroid' de kullanılabilir ama düzgün bir şekilde ve belirli bir kademeden sonra. Önce altyapı lazım. Hepinize iyi forumlar...:)

12. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    1.5 seneden fazla çalışıyorum ek hiçbirşey kullanmadan iyi çalışınca iyi beslenince fit bir vucuda sahip olabiliyorsunuz daha ileri birşey düşünürsem steroid kullanırım ve iyi vucudumun çopk daha iyi olacagından eminim benimde düşüncem ilk önce takviyesiz iyi bir vucut yapmak gerekir sonra takviyelerle çook iyi bir vucut yapmak daha kolay hale gelir.

13. kemocan

kemocan Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    16.ncı Yaş, 16.ncı ay fotoları

16. yazsaydin yeterdi.
    Noktadan sonra "
    ncı" koymana gerek yok bu durumlarda.
    Lutfen ogrenin artik bunlari.

14. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    pardon hocam siz edebiyat öğretmeni falan mısınız ? biz burada kelimelere değil vücutlara dikkat ediyoruzda...

15. Yilmaz02

Yilmaz02 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Supplement v,b kullaniyor musun? Merak ettim...

serdar_94 bunu beğendi.
  16. omrbrk

omrbrk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Açıkçası arkadaşa ben de katılıyorum. Tabi ki burası bir vg forumu fakat bu Türkçemizi doğru kullanmayacağımız anlamına gelmemeli... thums:

17. zHeMpa

zHeMpa Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Sizde maşşallah herşeyi sular seller gibi öğrenmişsiniz fakat, gözden kaçabilecek küçük hatalar için, insanların önünde bir kişiyi rencide etmemeyi öğrenememişsiniz... Ne yazık...

Özel mesajlar felan var, yani çok ileriye gittiyse bunun mütevazice bir telkin yolu muhakkak vardır.

Fakat maşşallah bir kısım üyeler, yazılan konudan çok, yazılarda "dil ve anlatım" taraması yapıyorlar... bunun uyarımı bu şekilde olmamalı...!

18. prayer

prayer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    vücut gayet güzel fakat bu kadar erken yaşta hacim kazanmak bana mantıksız geliyor çünkü önünde askerlik var ve askerlik süresince önemli ölçüde hacim kaybın olucak bu konuda ne düşündüğünü merak ediyorum doğrusu ( ama vücut güzel onu bi daha söyliym :D ) .

serdar_94 bunu beğendi.
  19. anlsrc

anlsrc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tek kelimeyle helal

serdar_94 bunu beğendi.
  20. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri: