1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

16 aydır vücut gelişitirme yapıyorum, yorumlarınız?

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve karateka tarafından 11 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. karateka

karateka Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    16 aydır bu sporla uğraşıyorum..daha önce uzakdoğu sporlarıyla yakından ilgilendim.bu yüzden alt yapım var ve eskiden beri iyi beslenirim.bu spora başladığımdan dolayı beslenmeme daha bir dikkat ediyorum.yaşım 36 kilo 78 boy 168.kol ölçüm 40.yorumlarınızı bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

• Görüntü027.jpg
      Görüntü027.jpg
      Dosya Boyutu:
      68,6 KB
      Görüntüleme:
      838
    • 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      60,2 KB
      Görüntüleme:
      761
    • 3.jpg
      3.jpg
      Dosya Boyutu:
      151,9 KB
      Görüntüleme:
      606
    • 4.jpg
      4.jpg
      Dosya Boyutu:
      62,8 KB
      Görüntüleme:
      625
    • 5.jpg
      5.jpg
      Dosya Boyutu:
      49,8 KB
      Görüntüleme:
      750
    • 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      62 KB
      Görüntüleme:
      813
    • 2.jpg
      2.jpg
      Dosya Boyutu:
      54,7 KB
      Görüntüleme:
      928
    • 6.jpg
      6.jpg
      Dosya Boyutu:
      66,8 KB
      Görüntüleme:
      780
    Son düzenleyen: Moderatör: 11 Ekim 2008
  2. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    sitemize öncelikle hosgeldiniz..alt yapisi olan fazla yaglanmaya müsade etmeyecek bi kas yapisina sahip gibisiniz.basarilar

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    foruma hoşgeldiniz fakat resim ekleme kuralları gereği mecburi görünüşler eklemelisiniz..lütfen kuralları okuyup yeni bir mesajla bu resimleri ekleyiniz..aksi takdirde başlığınız kilitlenecektir!

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/announcement.php?f=20

genel forum kuralları gereğide başlığınız açıklayıcı olmalıdır..

ALPEREN ve saydam bunu beğendi.
  4. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    ilk 2 resim vaat verirken, son resim işin güzelliğini biraz da olsa kapatmış.kalın bir vücut, ama üzerinde cok yogunlaşılmamış bir vücut var ortada...biraz daha üstelemelisiniz, antrenmanlar daha sıkı gecse, eminim daha iyi sonuclar alırsınız..ilk resimlerde sırt kalınlıgı cok iyi gibi duruyor, tam kestiremesemde..omuzlarda iyi gibi, en azından bicepslerin yanında kötü durmuyorlar, ki bicepsleri büyük olanların omuzlarıda ona oranla iyi olmalıdır..sonuc olarak, alt yapıyla bu sporu tam anlamıyla bütünleştirebilirseniz, güzel sonuclar almamak çok zor olmasa gerek...

aynı pozlardan ziyade, resim ekleme kurallarına göre daha anlaşılır resimler eklerseniz, daha kaliteli yorumlar gelecektir..

5. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin Sasos. Daha farklı pozlar vermek lazımdı. 16 ay için karın eksik ve bel kalın. Kol, omuz, göğüs 16 ay çalışıldğını gösteriyor.

6. BOSNAK

BOSNAK Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    ist-izmir
    bicepslerin omuzu gölgede bırakmış ..
    omuzların yapısal olarak dar galiba ..geniş omuzda kötü biceps pek dikkat çekmiyo ama , iyi biceps te dar omuzda gölgede kalabiliyor ... acilen omuzlara yüklenmen gerekiyor .. trapezler gayet iyi .. vücudun trapez yapmaya meğilli oyüzden pek fazla yüklenme trapeze ..omuz açışları nizami ve önem vererek yapmalısın ..

7. jön türk

jön türk Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    bicepsler iyi omuzlar ilgi istiyor ağır pressler ve nizami açışlar, daha sonra beli inceltirsen çok güzel görünürsün

8. helof

helof Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    -dayak hocası
    Yer:
    çocuk dayak kurumu
    diez ***** bana pek düşmez ama dikkat ettim ard arda 3 mesajda resim ekleme kuralarının linkini vermişsiniz bence forum üyeleri arkadaşlar pek okumuyolar kuralları

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Ekim 2008
  9. karateka

karateka Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet haklısın omuzlarım biraz küçük görünüyor ama inan ağır pres nizami açışalrın hepsini yapıyorum.omuzlarımın küçük kaldığının farkındayım bu yüzden onlara biraz daha ilgi gösteriyorum fakat bu kadar oldu.birazda genetik olmalı.

10. karateka

karateka Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bosnak sana katılıyorum.trapeze vücudum meyilli doğrudur.ama omuzlarımda genetik olsa gerek ne yapsam kendi gelişeceği kadar gelişiyor.

11. ghosttr

ghosttr Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    izmir
    16 ay için süper bir gelişme, eğer kür yoksa!!!
    tabi 16 ay önceki halini bilmeden konuşuyorum,

lütfen yanlış anlaşılmasın ama biceps ve triceps ler iri fakat biçimsiz gibi duruyor, fotograflardanda olabilir tabi!

Son düzenleme: 13 Ekim 2008
  12. Muhammed Masum

Muhammed Masum Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Resimlerden hissettigim sadece biceps antremanlarında nisbeten gerekli yüklenme yapılmış diğer kaslarda o baskı verilememiş gibi-- Her kas grubu için ağırlık yüklenmesi yapılmamış..

Zan edersem evde çalışıyorsun ve antreman için fazla malzemen yok dambilla ve her kas grubu için aynı ağırlıkla çalışılmış gibi geldi bana.. triceps kasın nerdeyse hiç baskı yememiş Eğer ağırlık ayarlamasını kademe kademe arttırabilseydin triceps e yüklenmeden bile Omuz Gögüs çalışmalarıyla triceps şimdiki halinden çok çok daha iyi gelişmeliydi..

Son resimden gördügüm yanlışsam düzeltirsin İnşaAllah Sırt ( Kanat) çalışmamışsın ..

ters tutuş Ön kol çalışması yapılamadıgı icin ön kol ve biceps i ön kola baglayan kaslar gerekli baskıdan mahrum kalmıs..

Boyunla resimleri karşılaştırdığımda Kol ölçünün yanlış alındığını düşünüyorum... Kolun 38 den yukarı olamaz..

Son düzenleme: 15 Ekim 2008
  13. karateka

karateka Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayır arkadaşım kesinlikle kür yapmadım..resimlerde bir hata yoktur.nasıl görünüyosa öyledir.

14. karateka

karateka Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben 16 aydır salonda çalışıyorum ve bana verilen programı titizlikle uyguluyorum..haftada üç gün gidiyorum bana verilen program dahilinde..vücudun bir bütün olduğunu ileride simetri bozukluğu gibi sorunlarla karşılaşmamak için bütün vücudumdaki kaslara önem vererek hepsini aynı şiddet ve nasıl çalışması gerekiyosa öyle çalıştırıyorum..kol ölçüme gelince hiçbir yanlışlık yokdur..boyum 168 kol ölçüm 40.boyumla kolumun ölçüsü arasında nasıl bir bağlantı kurdun anlamadım.bilgilendirirsen sevinirim.

Muhammed Masum bunu beğendi.
  15. Muhammed Masum

Muhammed Masum Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Kola hacim kazandıran malum arka koldur ve resimde arka kol 16 aylık çalışmada daha çizgisini bile yakalayamamış izlenimi verdi kemik anatomininde o hacmi destekleyecek kalınlıkta hissetmedin şahsi fikrimi söyledim ...

Sen 40 diyorsan öyledir.. Benim için kriter define halinde bel ölçüsüyle kol ölçüsünün oranıdır....Başarılar diliyorum

16. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    bel ve kol ölçüsünün oranı ne kadar olmalı?

17. karateka

karateka Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    resimlerde arka kol kasım zaten görünmüyor ama siz yinede arka kol kasımın zayıflığından bahsettiniz..daha önceki mesajında boyumla kolumu orantıladınız ve bu durumda 40cm kol olamayacağını sölediniz.şimdi ise kriter bel ölçüsüyle kol ölçüsüdür diyosunuz.kolu 40cm olan birisinin beli kaç cm olmalıdır sizce.

18. IVANDRAGO

IVANDRAGO Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    beli yakmak lazım herseyden once :D soledigim gibi bide ben uygulasam tam super olacak :D

19. karateka

karateka Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet beli kalın kabul ediyorum..şuan dietdeyim belimi inceltmek için.mide kaslarım çok iyi ama belim kalın olduğu için yani yağ olduğu için belli olmuyorlar.

20. efe kurtyılmaz

efe kurtyılmaz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    antrenör
    Yer:
    izmir
    oldukça başarılı,arkakola dikkat

Sayfayı Paylaş