16-18 nisanda marmariste buluşabilecek üyeler!

Konusu '***Duyurular***' forumundadır ve CEMS22 tarafından 12 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. onurelibol

onurelibol Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    5. resim timuçin canel +100kg kategorisi şampiyonu

CEMS22 bunu beğendi.
  2. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    birkaç resim daha..

Ekli Dosyalar:

Despo, omerbay, Akay ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  3. omerbay

omerbay Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    Yer:
    manisa
    5. fotoğrafın sikleti +100 Timuçin Canel

4. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    iyi bir yarışma olmuş, ama erdal utar, hakan gümüş, ersin kuruel gibi sporcular olsa daha keyifli olurdu..

5. cusco*

cusco* Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Murat Gönül gerçekten çok iyi bir genetiğe ve vücuda sahip 85kiloda ve overall da şampiyon oldu avrupada çok iyi işler yapacaktır muhtemelen..

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    orhan hocanın fatih'i boyarken resmi çok güzel çekilmiş.arka omuz ancak bukadar parçalı şekilde ayrılabilir sanıyorum.sıralamaları hemen herkes zaten tahmin ediyordu.benim için şaşırtıcı olmadı.murat gönül 1 ay öncesinden zaten hazırdı ve sonuna kadar hak ederek kazandı.her katılımcının alınteri var.hepsini tebrik ederim.

7. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    fitness 1. si turgay bey bizim salonumuzda calıstırdıgımız.arkadasımızdır.yalovadan katıldı.gecen yarıstada bir olmustu.

şimdi artık hacimlenmeye ve bir soraki yarıslara bb de girmeye haırlanıyoruz.

saygılar dılerım

8. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    Türkiyede bodybuilding yapmak ve bunu müsabık seviyesinde yapmak dünyada eşi benzeri olmayan bir mücadeledir bu arkadaşların hepsi birincisinden sonuncusuna kadar vücutgeliştirmenin gerçek kahramanlarıdır hepsini canı gönülden tebrik ediyorum federasyon yetkilileri ve hakemlerin alayı bu zorluklardan haberdar değiller sporcuları azarlamaktan ve madur etmekten başka hiçbir şey yapmıyorlar orada sporcuların güneşin altında çimlerin üzerinde boyanması susuzluktan bitap düşmüş vücutlarını güneşin altında bekletmek zorunda olması federasyonun utancı olması lazım orada o kadar müsait yerler var kurun kardeşim bir çadır içinde doktoru olsun soyunma kabinleri olsun yarışması biten sporculara dinlenme yeri olsun ama malesef yok eğer bir federasyon varsa bunun tek sebebi o sporu yapan sporcuların olmasıdır sporcuya saygı varsa federasyona saygı olur yıllarca çalışmaktan nasır tutmuş eller aylarca yapılan ağır diyetlerden sonra zorla ayakta duran vücutlar ve susuzluktan dudakları kurumuş sporcular bunlar bu sporda var elbette çekeceğiz bu cefaları ama karşılığında birşeyler beklemekte herkesin hakkı bu spora böyle bir ülkede aşık olduğumuz için çok şanssızız ne acı...dereceye giren arkadaşlar bir sertifika bile alamadı sadece bir madalya hepsi bu bırakın onu milli takıma giren sporculara söylenen söze bakın sakın formunuzu bozmayın bir milli mesele değilmidir artık uluslararası arenada ayyıldızlı bayrağı dalgalandırmak değilmidir mesele o zaman sen bu sporcuları alacaksın 1 ay sa 1 ay kampa götüreceksin yarışmaya 3 gün kala 3 günlük kamp olmaz milli takım demek bu kadar ucuz olmaz olmamalı ama malesef gerçek yarışmacılar bu federasyonun başına geçmedikçe yarışmacının ne zorluklarla buralara geldiğini bilmeyen insanlar başta oldukça malesef bu sporda dünyada derece almak çok zorlaşıyor.

maietnigri, ugur_m, ultrAslan-BH ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  9. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    mustafa örene katılıyorum yalnız bu ülkede futbol en çok ilgi çeken branş, o yüzden parsayı da onlar götürüyor.v.g federasyonun bütçesi nedir bilmiyorum yani ellerinde imkanlar var da mı yapmıyorlar yoksa başka şeyler mi var.en çok emek sarf edilen spor vucut geliştirme, çünkü sadece antrenman değil, beslenme, düzenli hayat vs., musabık sporcu olmak o yüzden çok zor.sonunda da kazandığın pek bir şey yok.
    umarım milli takıma seçilenler avrupada başarılı olur...

10. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    Okankut federasyon yılda 2 defa yarışma organize ediyor kimse bu işin altyapısını kursun yeni vücutçular yetiştirsin bu genç sporcular için kaynaklar bulsun demiyor elbette bunları talep ettiğimiz günlerde olacak ama en azında bu yarışma organizasyonunu hakkıyla yapmak lazım bir çadır kurmak soyunma kabinleri yapmak ne kadar mal olur bunu bile bulamıyorsa federasyon suçu kimsede aramasın ağlamayan çocuğa meme vermezler gideceksin koparıp geleceksin bu sebeple o koltuklarda oturuyorlar ama başarı yok ortada ben 300 km yol gittim 1000 e yakın izleyici vardı bu spor iddia ediyorum türkiyede futboldan sonra en çok potansiyeli olan spor binlerce spor salonu var ve hepside para kazanıyor demek ki ilgi alaka var kaldı ki daha iyi bir vücuda sahip olmak kim istemez ki ama yeterli tanıtım ve imkanlar yok adam akıllı bir federasyon gelsin bu potansiyelle alır başını gider ayrıca bunu sadece vücutgeliştirme olarak görmemek lazım bunun fitness ayağıda ilgi duyulan bir alan her yıl milyonlarca dolarlık suplement satılıyor bu ülkede hangi suplement firması 10 tane 20 tane sporcuya sponsor oluyor hadi bakalım federasyon desin ki 50 tane sporcu yetiştirmeyen firmaya ürün sattırmam bak bakalım ne oluyor o zaman daha söylenecek üretilecek o kadar çok fikir var ki hangini yazsam bilmiyorum ama şu bir gerçek ki bu spor türkiyede ciddi bir potansiyele sahip yeter ki kullanmasını bilen insanlar başa geçsin.

omerbay bunu beğendi.
  11. omerbay

omerbay Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    Yer:
    manisa
    Mustafa Abi sonuna kadar haklısın bu çileyi çeken senin gibi bir çok insan var bu memlekette... Bir sürü olumsuzluklarla mücadele edip hala bu spora gönül vermeye çalışan ve imkansızlıklar içinde bu sporun gelişimine ön ayak olan kişilere federasyonda sahip çıkmazsa kim sahip çıkacak???

MUSTAFA ÖREN bunu beğendi.
  12. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    Ömer hocam sende ilerleyen yıllarda müsabık olacaksın inşallah ve bunu kısıtlı imkanlarınla yapmaya çalışıyorsun neler çektiğimizi az çok biliyoruz birbirimizin bunca çileden sonra ben kutbettin hocamızın orda çimlerin üzerinde güneşin altında yatıp 5 saat yarışma saatini beklediğini gördüm ya inan soğudum herşeyden bu kadar emeğin karşılığı bu değil olmaması lazım ama ümit ediyorum ki seni boyayacağımız ısıtacağımız yıllarda bunlar değişecek akşam görüşmek üzere hoşçakal...

omerbay bunu beğendi.
  13. omerbay

omerbay Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    üniversite öğrencisi
    Yer:
    manisa
    inşallah abicim herşey daha güzel olacak... hep birlikte daha iyiye yerlere geleceğiz...

14. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    salonun içinde perde ile kapatılmış bir ısınma,boyanma alanı vardı çokta büyük olmasada idare ederdi.. çok mükemmel değil evet daha iyisi yapılabilir ama sporcular kendileride seçmiş olabilirler dışarda boyanmayı hava çok güzeldi marmariste... doktor konusunda birşey diyemeyecğim varmıydı yokmuydu bilmiyorum ama olması şart hemfikirim... limitlerini zorlayan insanlar var sonuçta..

15. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    CEMS22 doğru salonun içinde vardı ama orayada sırası gelmeyeni almıyorlardı zaten ufak bir yer her yarışmacının 3-4 kişi geldiğini düşünürsek toplam 10 yarışmacıda yani tek bir siklette orası dolup taşıyor diğer yarışmacılar dışarıda çimlerin üzerinde yatıyor bence daha geniş ve yarışmacıya özel soyunma kabinleri olmalıydı dışarıda kurulacak bir çadırla sadece yarışmacılara değil izlemeye gelen seyircilerede hizmet verilebilirdi önemli olan sporumuzun tanıtımı değil mi en azından bir kitapçıkla yarışan sporcular tanıtılabilir vücutgeliştirmeye yarışmacı olarak neden katılmalıyız yazılabilirdi neyse eksik ararsak çoktu biz yinede bardağın dolusuna bakalım aynı iştahla sporumuzu yapalım başarı başka türlü gelmiyor...

CEMS22 ve omerbay bunu beğendi.
  16. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    MUSTAFA ÖREN aslında o bu değilde bugün 2.kademe antrenörlük kursunda bir arkadaştan duydum yine o gün orada olan arkadaşlardan.. ben zannediyordum birincilere en az 10 cumhuriyet altını falan veriyorlardır, o çok çok cüzzi bir rakamdan bahsetti komik die yazmıyorum doğruluğunuda bilmiyorum bilen varmı?? keşke böyle madalyalar değilde kupalar , teşfik edici paralar türkiyeye özgü dergilerde bu yarışmalar yarışmacılarla röportaj lar falan olsa bu dergiler renkli kuşe kağıda baskılı kalınca kaliteli dergiler olsa rafları süslese.. çok fantastikmi kaçtı bilmiyorum ama çok güzel olmazmıydı??

DEXONİA ve omerbay bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş