150den 90a

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve nedkelly12 tarafından 2 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. nedkelly12

nedkelly12 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    İyi günler herkese.Ben 2010 son aylarında 150 kilo idim.Spora başladığımda ise 142 kiloya düşmüştüm(2 ay geceleri koşu yaptım).2011 sonuna geldiğinde 110 kiloya düştüm ama şöyle bir sorun oluştu; derim sarkmaya başlamıştı.Hızlı kilo vermemem gerektiği söylendi ve cardioya abanmayıp birazda vücut geliştirme yapmamı söyledi hocalar.Dinledim ama ilk 2 ay 8 kiloyu geri aldım.Yavaş yavaş kilo vermeye devam ettim sporu hiç bırakmadan ayda 2 3 kilo vere vere 90a kadar düştüm bir süre önce.

Eski bir konum var orda bi kaç resmimi koymuştum şuan ise en şişman halimdeki resmim ile şuanki halimi yanyana getirip göstereceğim ve bir takım tavsiyeler isteyeceğim.

Kilo verme ile işim bitti sayılır ama şuan arta kalan deriye yapışmış yağlar var çok inatçılar erimiyorlar kolay kolay.Yağ yakıcımı protein tozumu almam gerektiği konusunda tavsiye lazım.Şuan universal beef amino kullanıyorum sadece.

2. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    baya yakısıklı olmusun tebrıkler..duzelır ozamanla duzelemzse doktor yontemıyle hallaedersın :)

3. pischoo

pischoo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten bir basarı oykusu olmus bu. nerden nereye. bende kilolarımdan kurtulmak istiyorum.benim icin motivasyon oldu bu goruntuler

4. kosyasin08

kosyasin08 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    artvin
    Abi resmen bi 50kg un cuvalı cikarmissin vucudundan ya bende 102 kilodan 80 kiloya dusen biri olarak sana katiliyorum. Ayni yag ve sarkmalar sorunu bendede mevcut

5. pasha1050

pasha1050 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    İstanbul
    yag yakıcı kullanabilirsin gerçekten azmin hikayesi gibi olmuş tebrik ediyorum seni amino kullanmana gerek yok istedigin kadar yag yaktıktan sonra amino alıp agırlık çalışmasına girebilirsin..

6. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Gerçekten takdire sayan bir gelişme tebrik ederim.

Öncelikli sorularım olacak sana mümnükse üstün çıplam bir resim koyarsan karnındaki sarkmaların durumuna bakalım ona göre öneri verelim.

Sonrasında amacın nasıl bir vücut ve neler yapmak istiyorsun belirtirsen sana çok daha fazla yardımcı olabiliriz..

Saygılarımla iyi sporlar ...

Sayfayı Paylaş